Innowacyjna nakładka na kask. Przeciwdziała wodzie i promieniom słonecznym

Jazda motorem dostarcza wiele przyjemności, ale problem pojawia się, kiedy pada deszcz lub świeci mocne słońce. Wówczas widoczność podczas jazdy w kasku jest utrudniona, a to oczywiście nie sprzyja komfortowi podróżowania i może prowadzić do wypadków.

Na szczęście powstała już specjalna – na razie prototypowa – nakładka na kask WeePro, która przeciwdziała takim czynnikom środowiskowym. Wszystko dzięki hydrofobicznym właściwościom nakładki, za sprawą których woda nie osadza się na szybie kasku. Co więcej, materia, z którego jest zrobiona nakładka, przyciemnia się na chwilę w przypadku wystąpienia ostrych promieni słonecznych.

Więcej informacji na temat WeePro od firmy WeeTact uzyskacie z naszego filmu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.