Historia lubi się powtarzać. Samsung znów ma problemy z bateriami w telefonach

Od kilku dni użytkownicy coraz częściej donoszą, że Samsung Galaxy Note 8 ma poważną wadę. Po całkowitym rozładowaniu baterii, nie można go z powrotem naładować
Od kilku dni użytkownicy coraz częściej donoszą, że Samsung Galaxy Note 8 ma poważną wadę. Po całkowitym rozładowaniu baterii, nie można go z powrotem naładować youtube.com/Gcincorp Ecommerce and Real Estate
Od kilku dni użytkownicy coraz częściej donoszą, że Samsung Galaxy Note 8 ma poważną wadę. Po całkowitym rozładowaniu baterii, wart 4300 zł smartfon, po prostu przestaje działać, a podłączenie go do ładowarki w niczym nie pomaga.

Wada ujawnia, gdy smartfon rozładuje się całkowicie. Pechowi użytkownicy próbowali różnych sposobów, m.in. zmieniali ładowarki, którymi próbowali reanimować swój telefon. Wszystko jednak na próżno. Część urządzeń z serii Galaxy Note 8 w tym momencie przestaje działać.

Głos w całej sprawie postanowił zabrać sam producent. Samsung twierdzi, że dostaje pojedyncze raporty od właścicieli Note 8 i Galaxy S8+. Koreańczycy deklarują, że traktują wszystkie zgłoszenia bardzo poważnie i proszą wszystkich poszkodowanych o kontakt. Wszystkie dotychczasowe zgłoszenia pochodziły od osób, które zakupiły telefon od amerykańskich operatorów. Powtórka scenariusza z Galaxy Note 7, którego trzeba było wycofać z rynku, wydaje się więc mało prawdopodobna.

Przypomnijmy, że w 2016 roku Samsung wysłał swoim klientom specjalne pojemniki, w które ci mieli spakować telefony i odesłać je do centrali. Koreańczycy bali się o bezpieczeństwo transportu modelu Note 7, po tym jak w telefonach dochodziło do samozapłonu baterii.


źródło: GSM Maniak
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.