Popularna sieć fitness dostała zadyszki. Marka znika z Polski

Sieć klubów Jatomi zniknie z polskiego rynku w ciągu kilku najbliższych miesięcy
Sieć klubów Jatomi zniknie z polskiego rynku w ciągu kilku najbliższych miesięcy 123RF
Niegdyś lider wśród sieciowych klubów fitness, dziś mierzy się z poważnymi kłopotami. Znikają kolejne lokale Jatomi Fitness. - Marka ma całkowicie zniknąć z rynku w najbliższych miesiącach - powiedział Trevor Brennan, dyrektor generalny Jatomi Fitness Group.

Pod koniec ubiegłego roku z mapy zniknęły dwa kluby, jeden w Złotych Tarasach w Warszawie i drugi w rzeszowskim Millenium Hall. Na tym jednak nie koniec. Trevor Brennan, dyrektor generalny firmy Jatomi Fitness Group w wypowiedzi dla portalu PropertyNews.pl poinformował, że sieć klubów fitness znajduje się obecnie w stanie likwidacji.

Wyczerpany model biznesowy
Na przełomie 2017 i 2018 roku w całym kraju działało 35 klubów Jatomi. Jeszcze trzy lata temu było ich 37 i sieć szykowała się do ekspansji. Jednak, jak twierdzi Brennan, model biznesowy stworzony 9 lat temu, przestał się sprawdzać. Stąd właśnie decyzja o całkowitej likwidacji marki, która w ostatnim czasie przynosiła straty. Do tej sytuacji przyczyniły się również wysokie koszty dzierżawy i duża konkurencja w tym segmencie rynku.

Część z obecnie działających siłowni ma - zgodnie z zapowiedzią Brennana - zostać przekazana innym operatorom.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.