Posiadacze bitcoinów zadziwili szczodrością. Już zebrali kilkadziesiąt tysięcy na WOŚP, idą na rekord

W tej chwili dzięki hojności użytkowników giełdy na koncie znajdują się już cyfrowe waluty o równowartości ponad 35 tysięcy złotych
W tej chwili dzięki hojności użytkowników giełdy na koncie znajdują się już cyfrowe waluty o równowartości ponad 35 tysięcy złotych Facebook.com / Bitbay
Już po raz trzeci przy giełdzie kryptowalut Bitbay.net powołano oficjalny sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przyjmuje wpłaty na rzecz fundacji w cyfrowych walutach. Plan jest niezwykle ambitny.

Wpłat na rzecz Wielkiej Orkiestry można dokonywać w bitcoinach, ale i wielu innych kryptowalutach, takich jak Lisk, Litecoin, Ethereum, Game, Dash czy Bitcoin Cash.

Do tej pory, w dwóch edycjach użytkownicy giełdy Bitbay okazali się hojni i przekazali na rzecz WOŚP łącznie 15 635 złotych, z czego większość (ponad 12 tysięcy) podczas zeszłorocznego finału.

– Nie mamy wątpliwości, że w tym roku bezproblemowo przekroczycie tę kwotę – piszą organizatorzy nietypowej akcji.

W tym roku liczą na przebicie pułapu 50 tysięcy złotych. Wiele wskazuje na to, że im się uda – w tej chwili dzięki hojności użytkowników giełdy na koncie znajdują się już cyfrowe waluty o równowartości ponad 35 tysięcy złotych.

Więcej szczegółów i możliwość wsparcia WOŚP kryptowalutami znajdziecie na stronie Bitbay.net.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.