Takiej promocji jeszcze nie było, "Wiedźmin" za 6 zł. Odpalili gigantyczną wyprzedaż

"Wiedźmin" jeszcze nigdy nie był tak tani. Teraz zapłacisz za niego równe 6,09 zł
"Wiedźmin" jeszcze nigdy nie był tak tani. Teraz zapłacisz za niego równe 6,09 zł mat. prasowe
Platforma cyfrowej dystrybucji gier, GOG.com (należąca do polskiej spółki CD Projekt) uruchomiła właśnie noworoczną wyprzedaż gier. W promocji można teraz kupić ponad setkę produkcji, w tym edycje Wiedźmina w niesamowicie niskich cenach.


Tematem przewodnim wyprzedaży są noworoczne postanowienia. GOG.com zapowiada, że każdy dzień będzie mijał pod znakiem innego postanowienia do zrealizowania, zmieniać się mają także motywacyjne obniżki.

A te są naprawdę imponujące – sięgają nawet 90 procent. Szczególnie ciekawie prezentują się promocje na grę Wiedźmin. Edycja rozszerzona produkcji „Wiedźmin 2: Zabójcy Królów” kosztuje teraz jedynie 6,09 zł zamiast 39,99 a „Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku” został przeceniony ze 149,99 zł na jedyne 60,19 zł.

W promocji można kupić zarówno gry zaliczane do klasyki, jak również najlepsze produkcje z zeszłego roku. Uwaga, warto się pospieszyć, bo wyprzedaż trwa tylko do 15 stycznia 2018, do godz. 23:59.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.