Takiej promocji jeszcze nie było, "Wiedźmin" za 6 zł. Odpalili gigantyczną wyprzedaż

"Wiedźmin" jeszcze nigdy nie był tak tani. Teraz zapłacisz za niego równe 6,09 zł
"Wiedźmin" jeszcze nigdy nie był tak tani. Teraz zapłacisz za niego równe 6,09 zł mat. prasowe
Platforma cyfrowej dystrybucji gier, GOG.com (należąca do polskiej spółki CD Projekt) uruchomiła właśnie noworoczną wyprzedaż gier. W promocji można teraz kupić ponad setkę produkcji, w tym edycje Wiedźmina w niesamowicie niskich cenach.


Tematem przewodnim wyprzedaży są noworoczne postanowienia. GOG.com zapowiada, że każdy dzień będzie mijał pod znakiem innego postanowienia do zrealizowania, zmieniać się mają także motywacyjne obniżki.

A te są naprawdę imponujące – sięgają nawet 90 procent. Szczególnie ciekawie prezentują się promocje na grę Wiedźmin. Edycja rozszerzona produkcji „Wiedźmin 2: Zabójcy Królów” kosztuje teraz jedynie 6,09 zł zamiast 39,99 a „Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku” został przeceniony ze 149,99 zł na jedyne 60,19 zł.

W promocji można kupić zarówno gry zaliczane do klasyki, jak również najlepsze produkcje z zeszłego roku. Uwaga, warto się pospieszyć, bo wyprzedaż trwa tylko do 15 stycznia 2018, do godz. 23:59.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.