Niewiarygodny problem posiadaczy iPhone’a X. Telefon… wyrywa im włosy

Coraz więcej osób skarży się na to, że przez kiepską obudowę iPhone’a X… wyrywają sobie włosy.
Coraz więcej osób skarży się na to, że przez kiepską obudowę iPhone’a X… wyrywają sobie włosy. Foto: Flickr.com / Mark Mathosian
Jest nowy i bardzo drogi, ale inżynierowie nie dopracowali przynajmniej jednej rzeczy. Coraz więcej osób skarży się na to, że przez kiepską obudowę iPhone’a X… wyrywają sobie włosy.

To nie żart – o tym problemie pisze sporo osób. Okazuje się, że pomiędzy przyciskiem wyciszenia a obudową telefonu znajduje się niewielka, acz uciążliwa szpara. Bardzo łatwo dostają się w nią zaróno długie włosy użytkowniczek i użytkowników iPhone'a X. Jest to też uciążliwe dla brodaczy, bo szpara jest tak umiejscowiona, że wyrywa również zarost.

– Zdarzyło mi się to wiele razy, straciłem rachubę. To boli i wynika ze złego zaprojektowania telefonu. "Rozwiązałem" problem, kupując ochronne etui, którego i tak potrzebowałem. Telefon jest zbyt śliski i ciągle się wysuwał. Mam nadzieję, że etui pomoże również w tym problemie – pisze jeden z użytkowników na oficjalnym forum Apple.

Wydaje się, że kupno dodatkowego etui na telefon jest w zasadzie jedynym rozwiązaniem problemu.

źródło: Reddit.com, Apple.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Coraz częściej pod sztandarem walki z terroryzmem, w tym również cyberterroryzmem, przeprowadza się zmiany w prawie, które rozpoczynają dyskusję nad prawem do prywatności i wzajemnym stosunkiem obu wartości. Czy zawsze jednak mamy do czynienia z ingerencją w prywatność jednostki przy okazji zapewnienia większego poziomu bezpieczeństwa?

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.