To najnowsze "dziecko" Samsunga. Jeszcze nie było premiery, a już wszyscy wiedzą jak wygląda

Nowy Samsung Galaxy S9 i S9+. Zdjęcia wyciekły na miesiąc przed premierą.
Nowy Samsung Galaxy S9 i S9+. Zdjęcia wyciekły na miesiąc przed premierą. screenshot Twitter / Evan Blass
Pierwsza zapowiedź premiery nowych smartfonów Samsunga pojawiła się 25 stycznia. I chociaż poza datą premiery nie padły w niej żadne konkrety, to pojawiająca się w króciutkiej animacji cyfra 9 świadczy o tym, że chodzi o flagowce Samsung Galaxy S9 i S9+.

Krótka animacja daje do zrozumienia, że najsilniejszym punktem nowego samsunga będzie aparat fotograficzny. Świadczyć o tym pojawiające się hasło „The Camera. Reimagined” (Aparat. Wymyślony od nowa / wymyślony od początku – red.)


Samsung Galaxy S9 wyciekł do sieci
Ledwo minął dzień od oficjalnej zapowiedzi nowego flagowca, a już w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Samsunga Galaxy S9. Udostępnił je na swoim Twitterze Evan Blass, amerykański bloger piszący o branży urządzeń mobilnych. Blass znany jest w środowisku z tego, że większość przecieków, które opublikował okazywała się być prawdziwymi.


Na pierwszy rzut oka Samsung Galaxy S9 niewiele różni się do swojego poprzednika S8. Będzie wyposażony w wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 5,8 cala (6,2 cala w wersji S9+), procesory Qualcomm Snapdragon 845 lub Samsung Exynos 9810 (zależnie o wersji urządzenia), aparat o rozdzielczości 12 Mpix (dodatkowo S9+ otrzyma dodatkowy obiektyw), aparat z przodu telefonu o rozdzielczości 8 Mpix, akumulatory o przeciętnej jak na takie wymagania pojemności – 3000 mAh w przypadku Samsunga Galaxy S9 i 3500 mAh w przypadku Samsunga Galaxy S9+, głośniki stereo, wejście na słuchawki oraz port USB-C. Obydwa telefony będą miały możliwość ładowania bezprzewodowego.


Wszystko to będzie można zobaczyć niebawem na żywo. Oficjalna premiera już 25 lutego 2018 r., dzień przed rozpoczęciem targów MWC w Barcelonie.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.