Wzięli na celownik Martynę Wojciechowską. Ostre słowa znanej podróżniczki

Martyna Wojciechowska ostrzega przed specyfikiem o nazwie Choco Life.
Martyna Wojciechowska ostrzega przed specyfikiem o nazwie Choco Life. Fot. Jakub Włodek / Agencja Gazeta
Wizerunek znanej podróżniczki pojawił się w reklamie środka odchudzającego, krążącej po rosyjskojęzycznych portalach. Wsparciem pseudokampanii był zmyślony od A do Z wywiad dla jednego z tamtejszych portali. Martyna Wojciechowska odcina się od rzekomej kampanii reklamowej.

„Znana polska piosenkarka” – tak opisano Wojciechowską w rzekomym wywiadzie, który pojawił się w sieci. Mało tego, oprócz zmyślonych informacji na temat życia prywatnego „piosenkarki”, znalazł się w nim również opis batalii, jaką rzekomo toczy ona z Krajowym Zrzeszeniem Dietetyków – fikcyjną organizacją zmyśloną na potrzeby publikacji, jak cała reszta.

Choco Lite - fałszywa kampania

O kampanii zawiadomili Wojciechowską jej fani, śledzący jej profil na Facebook. Tam też opublikowała ona swoje oświadczenie. – W związku z reklamami pojawiającymi się w ostatnim czasie w serwisie społecznościowym Facebook oraz wywiadem zamieszczanym na kolejnych stronach internetowych, stanowczo dementuję informację o rzekomym stosowaniu i rekomendowaniu przeze mnie specyfiku odchudzającego o nazwie Choco Lite – kwituje podróżniczka.

Wojciechowska ostrzega też przed Choco Lite. – Źródło jego pochodzenia, skład oraz działanie nie są sprawdzone i mogą mieć fatalne skutki dla zdrowia – cytuje ją portal kobieta.wp.pl. – Jedynym, znanym mi i skutecznym sposobem na schudnięcie jest zdrowa, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna, co zdecydowanie wszystkim polecam – podsumowała. Sprawa została już zgłoszona policji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.