Powiadomienia są najbardziej wkurzającą rzeczą w internecie. Podpowiadamy, jak się ich pozbyć w 8 sekund

Jak wyłączyć wyskakujące powiadomienia w przeglądarce internetowej? To proste.
Jak wyłączyć wyskakujące powiadomienia w przeglądarce internetowej? To proste. Foto: Pexels.com
Ta strona chce ci wysyłać powiadomienia: blokuj lub akceptuj. Takie komunikaty wyskakują pewnie na komputerach wielu z was. Nawet nie wiecie, że można się ich w kilka sekund pozbyć – i to w zasadzie ze wszystkich popularnych przeglądarek.


Aby wyłączyć wkurzające powiadomienia w Chrome, wystarczy wejść w ustawienia i znaleźć zakładkę „Zaawansowane”. Na samym dole mamy sekcję „Prywatność i bezpieczeństwo”. Tam znajdujemy zakładkę „Ustawienia treści”, następnie wchodzimy w „Powiadomienia”. Wystarczy wyłączyć powiadomienia suwaczkiem po prawej stronie. Załatwione.

Jak wyłączyć powiadomienia
W przypadku Chrome’a używanego na urządzeniach mobilnych jest jeszcze łatwiej. Wystarczy wejść w sekcję Ustawienia, znaleźć tam „Ustawienia witryny”, następnie zakładkę „Powiadomienia” i je wyłączyć. Dosłownie 10 sekund roboty.
W przypadku przeglądarki Mozilla Firefox również trzeba wejść w ustawienia, znaleźć zakładkę dotyczącą prywatności a następnie znaleźć na liście opcję „Blokowanie wyskakujących okien”.
A jeśli używamy przeglądarki Opera, również trzeba wejść w jej ustawienia a następnie znaleźć sekcję „Witryny”. Następnie przechodzimy do interesującej nas opcji „Powiadomienia”. Możemy je wyłączyć i nie martwić, się, że coś będzie nam wyskakiwać.

Powinno pomóc. Od tej pory nie będziemy już tracić czasu na klikanie wyskakujących wiadomości o tym, czy chcemy włączyć powiadomienia oraz samych powiadomień.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.