Plus wprowadza nowe stawki abonamentów. Jeden detal szczególnie przyciąga uwagę

Plus wprowadza jednolite stawki we wszystkich abonamentach - tych komórkowych, i tych internetowych
Plus wprowadza jednolite stawki we wszystkich abonamentach - tych komórkowych, i tych internetowych Fot. 123rf.com / Kittipan Damrongmaneerat
Przedłużenie abonamentu czy zwarcie umowy na komórkę teoretycznie bywa bezproblemowe. W praktyce, porównywanie stawek zapisanych drobnym druczkiem w mikroskopijnych okienkach tabelek wymaga, może nie nadludzkiego wysiłku, ale jednak sporej dozy uważności. Plus udowodnił, że można prościej i ujednolicił tabele opłat w ramach wszystkich swoich usług.

30, 40, 50 i 70 - to progi cenowe, jakie od 14 lutego zaczną obowiązywać we wszystkich taryfach Plusa - zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

– Nowa oferta Plusa to przede wszystkim proste taryfy oraz elastyczność. Wprowadzamy spójne zasady, a jednocześnie pozwalamy elastycznie tworzyć ostateczny kształt oferty, z której będzie korzystał klient. W ofertach głosowych głównym wyróżnikiem są wszystkie usługi bez limitu i Internet w każdym abonamencie, a do tego dajemy jeszcze możliwość dobrania kolejnej karty 50% taniej – mówi Justyna Kulka, Dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej w Plusie i Cyfrowym Polsacie.

Klienci indywidualni w ramach abonamentu dowolnej wysokości mogą rozmawiać i esemesować bez limitu. Darmowy internet w pakiecie dostaną ci, którzy zdecydują się na najniższy próg cenowy. Pozostali mają do dyspozycji odpowiednio 2 lub 4 GB limitu z możliwością rozszerzenia pakietu i dostosowania go do swoich potrzeb.

Każdy abonamentowy klient Plusa ma również możliwość dobrania trzech dodatkowych kart SIM. Opłata za każdą z nich to 50 proc. stawki podstawowej.

W MIXie progi cenowe są identyczne, a możliwość wyboru smartfona za złotówkę sprawia, że taryfa ta coraz bardziej zbliża się pod względem atrakcyjności do abonamentu. Przykładowo, w opcji Mix 50 użytkownik otrzymuje telefon, rozmawia i esemesuje bez bez limitu do wszystkich oraz ma do wykorzystania 6 GB internetu.


Oferta dla firm wygląda analogicznie, ale jak to z przymiotnikiem netto bywa - atrakcyjniej: większe pakiety Internetu oraz połączenia międzynarodowe dostępne są już w abonamencie 40 zł netto. W przypadku wyboru abonamentu w wysokości 30 zł lub 40 zł klient na trzy miesiące otrzymuje pakiet internetowy z wyższej taryfy, a następnie decyduje, jaki limit będzie co miesiąc opłacał.

Unifikacja w Plusie objęła również ofertę internetu mobilnego. Stawki dla klientów indywidualnych to 30 zł - 30 GB, 40 zł - 45 GB, 50 - 60 GB i 70 - 100 GB zł przy czym od abonamentu 40 zł w cenie dostępna jest usługa LTE bez końca. Dla firm analogicznie, z tym że w wersji netto, a usługa LTE bez końca dostępna jest już od pakietu w wysokości 30 zł netto.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.