Liczba kandydatów przerosła wszelkie oczekiwania. Nic dziwnego, to jak praca marzeń

Na 2,5 tys. pensji mogą liczyć zgłaszający się do pracy w schronisku w Górach Stołowych.
Na 2,5 tys. pensji mogą liczyć zgłaszający się do pracy w schronisku w Górach Stołowych. Łukasz Giza / Agencja Gazeta
Schronisko „Na Szczelińcu” w Górach Stołowych poszukuje 8 pracowników na różne stanowiska. W odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęło ponad 300 zgłoszeń w ciągu dwóch tygodni. Chociaż pierwsi chętni zapraszani są na okres próbny już dzisiaj, to rekrutacja trwa nadal.

"Masz dość schematów? Męczy Cię miasto, praca w korporacji, zalew reklam, telewizyjny bełkot? Masz mieszkanie na kredyt we frankach, które mógłbyś wynająć ale nie miałbyś gdzie mieszkać? Nie chcesz żyć w świecie złożonym głównie ze smogu? Możliwe, że mamy coś dla Ciebie!", tak brzmi ogłoszenie o pracę zamieszczone na Facebooku.


Jak informuje portal „RMF24”, schronisko poszukuje osób, które będą mogły pracować przez pół roku, od kwietnia do października. Od kandydatów wymagany jest brak innych zobowiązań zawodowych, czy szkolnych. Poszukiwani są pracownicy zarówno do pomocy w kuchni, sprzątania, a także pracownik techniczny.

Umowa o pracę i 2,5 tysiąca na rękę
Schronisko oferuje kandydatom umowę o pracę i zarobki na poziomie 2,2-2,5 tys. miesięcznie netto. Osoby, które zostaną przyjęte do pracy mogą dodatkowo liczyć na darmowe zakwaterowanie i wyżywienie. Dodatkowymi bonusem, na który mogą liczyć są widoki roztaczające się ze schroniska położonego na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych.


Kierownik schroniska Anna Sikorska zaprasza wszystkich chętnych do pracy, by przyjechali chociaż na weekend i na własne oczy przekonali się, jak wygląda praca w schronisku przy dużym natężeniu ruchu. I jednocześnie ma nadzieję, że przy tak dużej liczbie zgłoszeń uda się wybrać osoby, które pomogą stworzyć wyjątkowy zespół.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 marca 2018, więc jeszcze każdy ma szansę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.