Potrzebujesz gotówki? Oni płacą 30 tysięcy złotych za to, że przejdziesz grę komputerową

Główną nagrodą w grze "MonteCrypto: The Bitcoin Enigma" jest 1 bitcoin.
Główną nagrodą w grze "MonteCrypto: The Bitcoin Enigma" jest 1 bitcoin. Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta
Twórcy ufundowali niecodzienną nagrodę dla osoby, która jako pierwsza przejdzie grę „MonteCrypto: The Bitcoin Enigma”. Na szczęśliwca, który tego dokona, czeka niebagatelna kwota - 1 bitcoin. Propozycja skierowana jest do wszystkich graczy na całym świecie, warunkiem wzięcia udziału w wyścigu jest zakup gry. Nie trzeba być e-sportowcem z nadludzkim refleksem, gra stawia na zagadki.


Już niebawem, bo 20 lutego w serwisie „Steam” dostępna będzie niezwykła gra. Składa się z 24 etapów, z których każdy jest łamigłówką logiczną. Chyba warto zaryzykować zakup i zagrać, bo dla pierwszej osoby, która zwycięży, twórcy przewidzieli niemałą nagrodę – jednego bitcoina (przy dzisiejszym kursie to około 33 tys. złotych).


Pieniądze za granie
Biorąc pod uwagę ceny produktów na platformie, „MonteCrypto: The Bitcoin Enigma” nie będzie szczególnie droga, bo ma kosztować zaledwie 1,99 dolara.

Nie znamy ceny w Polsce, ponieważ serwis stosuje własny przelicznik na złotówki. W związku z tym będziemy mogli ją poznać dopiero w dniu premiery. Na razie na stronie poza opisem gry pojawia się informacja o dacie premiery.

Bitcoin do podziału
Według opisu gry, będzie można rozwiązywać łamigłówki drużynowo i podzielić nagrodę między wszystkich członków drużyny. Co ważne, będzie możliwość wymiany wkazówek, ale też... wprowadzania innych uczestników gry w błąd, tak by samemu zgarnąć nagrodę.

Jak na razie twórcy gry pozostają anonimowi. Jak podają w komunikacie, ujawnią się w momencie, gdy któryś z graczy rozwiąże wszystkie zagadki i sięgnie po nagrodę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.