Praca marzeń dla prawdziwego Polaka. Wyślij CV do Muzeum Wódki

Andrzej Pągowski i Andrzej Szumowski podczas prezentacji idei powstania Muzeum Polskiej Wódki na terenie byłej wytworni wódek Koneser. Muzeum szuka właśnie pracowników w charakterze przewodników.
Andrzej Pągowski i Andrzej Szumowski podczas prezentacji idei powstania Muzeum Polskiej Wódki na terenie byłej wytworni wódek Koneser. Muzeum szuka właśnie pracowników w charakterze przewodników. Foto: Kuba Atys / Agencja Gazeta
Muzeum Polskiej Wódki jeszcze nie zostało otwarte a już budzi olbrzymie zainteresowanie. Na otwarcie czekają turyści, zaś na kompetentnych pracowników czekają wolne etaty. Można zostać przewodnikiem, menedżerem albo kierownikiem.


„Dołącz do grona naszych pracowników i poznaj historię Polskiej Wódki. Niech Twoja kariera zaprocentuje w nowe doświadczenia!” – piszą dwuznacznie przedstawiciele Muzeum na swojej stronie internetowej.

Obiekt planuje otworzyć swoje podwoje w połowie tego roku (w czerwcu), aktualnie szuka więc osób do pracy. A tej – sądząc po zainteresowaniu, jakim darzą muzeum turyści i mieszkańcy Warszawy – będzie sporo.

Praca - nabór do Muzeum Polskiej Wódki w Warszawie
Już teraz profil Muzeum Polskiej Wódki na Facebooku obserwuje prawie 3000 osób, a sam obiekt jest już wymieniany w gronie najfajniejszych atrakcji turystycznych stolicy. Nieźle jak na muzeum, które jeszcze nie działa.

Trzeba przyznać, że stoi za nim solidna koncepcja. Samo muzeum znajdzie się w historycznej fabryce wódek „Koneser”, zwiedzający będą mieli możliwość nie tylko dowiedzieć się wszystkiego o polskiej wódce i jej wpływie na kulturę, ale i spróbować wódki.

Inicjatywie Muzeum patronuje Stowarzyszenie Polska Wódka. Autorem stałej ekspozycji jest pracownia architektoniczna Nizio Design International, a logotyp i identyfikację wizualną przygotował artysta-plastyk – Andrzej Pągowski.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.