Praca marzeń dla prawdziwego Polaka. Wyślij CV do Muzeum Wódki

Andrzej Pągowski i Andrzej Szumowski podczas prezentacji idei powstania Muzeum Polskiej Wódki na terenie byłej wytworni wódek Koneser. Muzeum szuka właśnie pracowników w charakterze przewodników.
Andrzej Pągowski i Andrzej Szumowski podczas prezentacji idei powstania Muzeum Polskiej Wódki na terenie byłej wytworni wódek Koneser. Muzeum szuka właśnie pracowników w charakterze przewodników. Foto: Kuba Atys / Agencja Gazeta
Muzeum Polskiej Wódki jeszcze nie zostało otwarte a już budzi olbrzymie zainteresowanie. Na otwarcie czekają turyści, zaś na kompetentnych pracowników czekają wolne etaty. Można zostać przewodnikiem, menedżerem albo kierownikiem.


„Dołącz do grona naszych pracowników i poznaj historię Polskiej Wódki. Niech Twoja kariera zaprocentuje w nowe doświadczenia!” – piszą dwuznacznie przedstawiciele Muzeum na swojej stronie internetowej.

Obiekt planuje otworzyć swoje podwoje w połowie tego roku (w czerwcu), aktualnie szuka więc osób do pracy. A tej – sądząc po zainteresowaniu, jakim darzą muzeum turyści i mieszkańcy Warszawy – będzie sporo.

Praca - nabór do Muzeum Polskiej Wódki w Warszawie
Już teraz profil Muzeum Polskiej Wódki na Facebooku obserwuje prawie 3000 osób, a sam obiekt jest już wymieniany w gronie najfajniejszych atrakcji turystycznych stolicy. Nieźle jak na muzeum, które jeszcze nie działa.

Trzeba przyznać, że stoi za nim solidna koncepcja. Samo muzeum znajdzie się w historycznej fabryce wódek „Koneser”, zwiedzający będą mieli możliwość nie tylko dowiedzieć się wszystkiego o polskiej wódce i jej wpływie na kulturę, ale i spróbować wódki.

Inicjatywie Muzeum patronuje Stowarzyszenie Polska Wódka. Autorem stałej ekspozycji jest pracownia architektoniczna Nizio Design International, a logotyp i identyfikację wizualną przygotował artysta-plastyk – Andrzej Pągowski.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Polacy wymyślili świetną apkę, która ubierze cię, jak gwiazdę serialu. Atakują nowy, odległy rynek
0 0Krótka ławka trenera Morawieckiego. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
0 0Do kogo trafiają pieniądze z PFN? Detektyw ujawnia sztuczki na "wyprowadzanie środków"
0 0Smartfona powinniśmy używać co najmniej 25 lat. Ten raport jest zatrważający
0 0"Znaleźli lukę w systemie". Atak na rafinerie obnażył słabe punkty ich zabezpieczeń
0 0"Ktoś dobrze wybrał cel". Uderzenie w saudyjską ropę zaboli cały świat, również nas
NAUKA 0 0Polacy szykują inspirowaną glonami rewolucję w medycynie. Właśnie dostali na to 21 mln zł
0 0Rząd chce wiedzieć, gdzie jeździsz i za ile. Dane z Ubera i Bolta przejmą służby