Teraz każdy może się przejechać nową Teslą. Auto warte setki tysięcy porusza się po ulicach jako taksówka

Model s wszedł w skład floty należącej do iTaxi
Model s wszedł w skład floty należącej do iTaxi wikipedia.org
W Polsce, a dokładniej w Warszawie, pojawiła się pierwsza taksówka klasy premium. To elektryczny samochód wyprodukowany przez należącą do Elona Muska Teslę. Model s wszedł w skład floty należącej do iTaxi.


Flagowy model Tesli pojawił się dzisiaj na ulicach Warszawy. Jest częścią szeroko zakrojonego planu iTaxi, który polega na wymianie floty na samochody elektryczne.

– Uzupełnimy segment pojazdów premium o kolejne 100 aut, a tesle mają stanowić jego widoczną część –komentuje w rozmowie z „Rzeczpospolitą”, Lech Kaniuk, prezes iTaxi.

W ciągu 6-8 lat firma zamierza całkowicie przestawić się na pojazdy napędzane za pomocą prądu oraz zainwestować we własną sieć ogólnodostępnych ładowarek.

Dla klientów przejazd Teslą może okazać się nie lada gratką. Nowe modele kosztują kilkaset tysięcy, a wypożyczalnie, które mają je w portfolio, można znaleźć tylko w trzech miastach: Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Wciąż dość powszechnym jest przeświadczenie o tym, że multitasking przynosi korzyści, szczególnie w zakresie naszej produktywności. Jak natomiast wskazują autorzy książki "Umysł Lidera" jest to przeświadczenie błędne.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Za oknem męczą nas mordercze upały, a w Vertigo Green Energy próbujemy po raz kolejny dopasować naszą strategię do zastanych warunków prawnych, które zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Marta KarpińskaMarta Karpińska

Spółka Good Safe otrzymała milion złotych od Funduszu SPINAKER alfa finansującego projekt, którego istotą jest możliwość cyfrowego zapisu postanowień różnego rodzaju dokumentów.