Apple zaskakuje. Tańsze MacBooki i wielkie iPhone'y?

Apple szykuje ponoć nową wersję MacBooka Air. Ma być tańszy od poprzednika
Apple szykuje ponoć nową wersję MacBooka Air. Ma być tańszy od poprzednika Josh Bancroft/ Flickr.com
Najnowsze plotki z Cupertino: Apple w końcu zdecydowało się na odświeżenie swojego MacBooka Air. Czas najwyższy, bo to konstrukcja i podzespoły z 2014 roku, a więc – biorąc pod uwagę rozwój technologii – staroć. Na dodatek nowy Air ma być tańszy od poprzednika!

Cena ma być zaskoczeniem, najstarsi górale nie pamiętają sytuacji, gdy Apple wypuszczało nowy sprzęt w cenie niższej, niż odchodzący do lamusa. Nowy komputer trafi na rynek prawdopodobnie w drugim kwartale 2018 roku. Dziś stare MacBooki kosztują prawie 4 000 zł w najsłabszej konfiguracji. Jest więc z czego schodzić.


Nie są znane żadne techniczne szczegóły. Informatorzy donoszą jedynie o tym, że ekran będzie miał przekątną 13 cali.

Nowy iPhone
Plotki z Kalifornii mówią o tym, że premiera nowego MacBooka odbędzie się podczas dorocznej konferencji WWDC lub niedługo po niej. Worldwide Developers Conference to wydarzenie organizowane przez Apple i skierowane do programistów. Firma pokazuje na niej swoje nowe produkty.

Informacje o nowym MacBooku Air opublikował Ming-Chi Kuo, analityk KGI Securities. Nie jest to oczywiście pewnik, ale Kuo jest na ogół dobrym źródłem informacji o Apple.

Jego zdaniem firma w tym roku pokaże – oprócz nowego MacBooka Air – model iPhone’a z wyświetlaczem o przekątnej 6,1 cala i słuchawki AirPods z głosowym asystentem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.