Sony zaszalało z Xperią XZ2. To najgorętsza oferta przedwiośnia - sprawdź co możesz zyskać

Fot. materiały promocyjne
Były selfie-sticki i vouchery do serwisów muzycznych, w promocjach znajdowaliśmy już bezprzewodowe słuchawki i zgrabne etui, ale takiej oferty jeszcze na polskim rynku urządzeń mobilnych nie było. Sony zaszalało i sprzedaje swój najnowszy flagowiec, smartfon Xperia XZ2, w pakiecie z konsolą PlayStation 4 oraz trzema grami PlayLink. Na bogato!


– To przemyślana strategia – tłumaczy Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing Poland w Sony Mobile Communications. – Jesteśmy częścią wielkiej rodziny i tak też postrzegają nas użytkownicy. Sony kojarzy im się z najnowocześniejszymi telewizorami Bravia, z Walkmanem i PlayStation. Smartfony Xperia łączą w sobie wiele funkcji typowych dla tych urządzeń. Mamy w Xperii XZ2 wyświetlacz klasy Full HD+ HDR, oferujący kinową jakość obrazu. Mamy System Dynamicznej Wibracji, który pozwala użytkownikowi fizycznie poczuć ruch w każdej grze. Mamy znakomitą technologię Hi-Res Audio i system S-Force Front Surround, który daje głośnikom w Xperii niebywałą siłę i krystaliczne brzmienie. Postanowiliśmy więc udostępnić naszym fanom swoisty „rozrywkowy kombajn”, który pozwoli im dosłownie zanurzyć się w rozrywce wszystkimi zmysłami.


Najlepszy aparat w smartfonie
Xperia XZ2 błysnęła na targach MWC 2018 w Barcelonie, gdzie okrzyknięto ją najlepszym smartfonem tej połowy roku. W urzekających kolorach, wśród których bryluje… Zielony Mech i Pudrowy Róż, podbiła serca wielu obserwatorów.


Projektanci Sony zmienili design Xperii, zamykając etap OmniBalance i rozpoczynając nową erę wzornictwa określoną mianem Ambient Flow. Odchudzono ramki, zmieniono kształt tylnej obudowy, przenosząc na nią czytnik linii papilarnych, wprowadzono nowe materiały wykończeniowe, dzięki którym smartfon doskonale leży w dłoni i wydaje się nieprawdopodobnie aksamitny w dotyku.
Sony jest liderem innowacji w technologiach mobilnych, nic zatem dziwnego, że poza zmianą designu w najnowszym smartfonie Xperia otrzymujemy kilka wyjątkowych nowinek. Pierwszą z nich jest zastosowanie technologii, którą znaliśmy dotychczas wyłącznie z profesjonalnych kamer – filmowanie w trybie 4K HDR.


To przełom w sferze mobilnego video. Rozpiętość szczegółów i tonacji rejestrowanych przez aparat Xperii XZ2, a także ilość detali widocznych w półcieniach i dalekim tle – wszystko to sprawia, że obraz utrwalany w smartfonie zyskuje wręcz kinową jakość. I tak też można go oglądać na wyświetlaczu o jakości Full HD+ HDR i znanych z kina proporcjach 18:9.

Smartfon z wydajną baterią
Kolejną nowością jest rejestrowanie nagrań w technologii Super slow motion, którą poznaliśmy we wcześniejszych modelach Xperii. Sony zaskoczyło tu jednak użytkowników, udostępniając rejestrację w jakości Full HD – żaden inny smartfon na świecie nie nagrywa filmów w tempie 960 klatek na sekundę z tak doskonałym odwzorowaniem detali i kolorów.

Prawdziwą furorę robi jednak bateria w Xperii XZ2 z najlepszą na świecie wydajnością. Tak oceniła ją niezależna, ekspercka firma Strategy Analytics, porównując baterie z kilku najnowszych smartfonów klasy premium. Wydajność baterii została porównana z wykorzystaniem tzw. scenariusza aktywnego użytkowania: korzystanie ze smartfonu przez 16 godzin na dobę, dzwonienie, pisanie SMS-ów, przeglądanie stron internetowych, media społecznościowe, gry, aparat fotograficzny, muzyka i wideo.

Xperia w pakiecie z PlayStation 4
Na smartfonie z najlepszą baterią i procesorem Snapdragon 845 każda gra może być wielkim przeżyciem. Sony właśnie postanowiło to udowodnić: do 6 kwietnia w sieciach handlowych i operatorskich trwa niesamowita akcja przedsprzedaży, dzięki której w pakiecie z Xperią XZ2 można otrzymać konsolę PlayStation 4 oraz trzy gry PlayLink.

To wyjątkowa promocja w świecie technologii mobilnych: w historii ofert rynkowych żadna inna marka telefonów nie skomponowała tak bogatego pakietu promocyjnego!

Artykuł PR-owy firmy Sony

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Gdzie są podatki, tam zawsze będzie szara strefa. Tak wygląda "praca na czarno" w Polsce
0 0Podwójna jakość produktów w Europie potwierdzona. Ale to nie Polacy są gorszym sortem
0 0"Zielone kłamstwo" w Polsce. Tak próbują cię nabrać wielkie firmy
0 0Buty i piłki Adidasa polecą w kosmos. Chodzi o coś więcej niż trening dla astronautów
0 0Plan Szwedów: ZERO ofiar śmiertelnych na drogach. Oto czego możemy się od nich nauczyć
0 0Wyniki finansowe Ubera znów nisko pod kreską. Inwestorzy tracą cierpliwość

INNSPIRACJE

0 0Polak rozkręcił świetny biznes w USA. Zdradza, jak radzić sobie z porażką i brakiem motywacji
0 0W sukces tej Polki nikt nie wierzył. Uparła się i stworzyła rewolucyjny krem antysmogowy
0 0Ujawniają kulisy współpracy ze znaną siecią sklepów. Dziesiątki milionów długów i próby samobójcze
0 0Sapkowski przyznaje, że spór z CD Projektem go przerósł. "Pieniądze nic dla mnie nie znaczą"

STARTUPY

0 0Amerykańskim naukowcom się nie udało, a one to zrobiły. Tak powstały innowacyjne kosmetyki
0 0Start-up chce zasilać samochody wodą i alkoholem. Ale trochę się zapędzili