Apple wreszcie zareagował na zwalniające iPhone'y. Jest recepta na kłopoty z legendarnym smartfonem

pexels.com
Apple zdecydował się zareagować na problemy ze zwalniającymi iPhone'ami starszej generacji i wypuścił aktualizację, która daje użytkownikom większą kontrolę na akumulatorem.

Nowa wersja iOS ma numer 11.3 a jej rozmiar to 700 MB. Co użytkownik dostanie w zamian za jej ściągnięcie? Aktualizacja daje możliwość sprawdzenia aktualnego zużycia akumulatora, jego wpływu na szybkość działania telefonu i informuje, kiedy należy wymienić akumulator na nowy.

Oprócz tego zaktualizowana została również aplikacja Zdrowie - teraz użytkownicy mogą zbierać dane ze szpitali i przeglądać swoje dane medyczne w rodzaju wyników badań laboratoryjnych albo potrzebnych lekach. Nowe funkcje dostał też program ARKit 1.5 Użytkownicy będą teraz mogli umieszczać wirtualne obiekty na pionowych powierzchniach, jak ściany i drzwi.

W ubiegłym szefowie Apple'a przyznali, że w momencie zbyt dużego poboru energii niektóre modele iPhone’ów mogą działać wolniej i jest to działanie zaplanowane. Fanów firmy ta niespodziewana szczerość doprowadziła do wściekłości. Grupa klientów Apple, reprezentowana przez pewną kalifornijską kancelarię, wyceniła nawet swoje straty na 999 miliardów dolarów.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.