100 produktów z rabatem 100 proc. Dziś nietypowa promocja Biedronki

10 kwietnia ruszyła nowa promocja w Biedronce - 100 produktów z rabatem 100 proc. na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę
10 kwietnia ruszyła nowa promocja w Biedronce - 100 produktów z rabatem 100 proc. na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę Fot. Przemysław Skrzydło / Agencja Gazeta
Niepodległościowa promocja 10 kwietnia, a nie 11 listopada? W Biedronce wszystko jest możliwe – sieć przygotowała specjalną promocję w setny dzień roku, w którym obchodzimy 100-lecie odzyskania niepodległości. Z tej okazji 100 produktów będzie objętych rabatem w wysokości 100 proc.

Jak działa promocja Biedronki?
Nie oznacza to, że produkty będziemy mogli sobie za darmo zabrać ze sklepu Biedronki. Jeśli kupimy przynajmniej 5 różnych towarów z setki objętych promocją, otrzymamy voucher. Jego wartość będzie równa kwocie, jaką zapłaciliśmy za te produkty.

Vouchery będzie można wykorzystać w maju. Wystarczy zrobić zakupy za sumę wyższą przynajmniej o złotówkę od wartości vouchera. Podczas jednych zakupów można użyć jednego vouchera.

Brzmi skomplikowanie, ale w rzeczywistości chodzi o to, że w maju dostaniemy rabat za kwietniowe zakupy.

Jakie produkty kupimy z "rabatem 100 proc."?
Wśród 100 produktów objętych "niepodległościową" promocją znajdują się bardzo różne towary. Jest to na przykład cukier, mleko, woda niegazowana, nabiał i przetwory, paczkowane pieczarki, wędliny, pierogi czy środki czystości. Pełna lista jest dostępna na stronie Biedronka.pl.

Sieć zapewnia, że produkty objęte akcją zostaną oznaczone specjalną etykietą, dzięki której będzie je można łatwiej znaleźć na sklepowych półkach.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.