To będzie najlepiej sprzedający się iPhone. Nareszcie niska cena

Apple może wprowadzić jesienią tani i wydajny model iPhone'a.
Apple może wprowadzić jesienią tani i wydajny model iPhone'a. Pexels.com
Już za kilka miesięcy do sprzedaży mogą trafić dwa nowe modele iPhone’a z dużym ekranem o przekątnej 6,1 cala. Tańsza wersja ma kosztować prawie 2 razy mniej, niż model X. Według analityków może pobić rekordy sprzedaży.

Prognozę dotyczącą nowych modeli podał znany analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo. Jego zdaniem tańszy model może kosztować 550 dolarów (ok. 2730 zł), tymczasem model X jest wyceniony na przynajmniej 999 dolarów. W polskich salonach Apple jego cena zaczyna się od 4979 zł.

Według analityka droższy smartfon będzie obsługiwał dwie karty SIM, a jego cena będzie oscylować w granicach 650 – 750 dolarów, czyli 3180 – 3680 zł. Aparaty z dwiema kartami SIM są bardzo popularne w Azji i w ten rynek zdaje się celować Apple.

Jak iPhone X, ale taniej
Zdaniem Kuo ten tańszy model będzie sprzedawał się jak świeże bułeczki, tym bardziej, że będzie miał wiele wspólnych elementów z dużo droższym X. Będzie to konstrukcja bezbramkowa z systemem rozpoznawania twarzy.

Może mieć nieco gorszą baterię, mniej zaawansowany aparat i nieco niższe parametry. Ale ilość pamięci RAM będzie taka sama – 3 GB.

Nowe modele, według Kuo, pojawią się na rynku we wrześniu 2018 roku. Warto podkreślić, że jego prognozy bardzo często się potwierdzają.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.