Ofensywa Instagrama. W aplikacji wreszcie pojawią się zmiany, na które czekaliśmy od dawna

Jak widać, Instagram wziął się poważnie za wprowadzanie nowinek
Jak widać, Instagram wziął się poważnie za wprowadzanie nowinek Max Pixel
Jeżeli Instagram postanowi wcielić w życie wszystkie pomysły, które testuje obecnie w ramach programów pilotażowych, platforma mocno się zmieni. Użytkownicy nie powinni jednak narzekać, na część z proponowanych dzisiaj udogodnień czekali bowiem od dawna.

Nowe opcje nie są na razie dostępne dla wszystkich. Serwis udostępnił je tylko niektórym użytkownikom. Ci, za pomocą np. Twittera chętnie dzielą się jednak nową wiedzą.

Nowe funkcje w Instagramie
Dzięki temu wiemy, że Instagram testuje możliwość wyciszania postów z konkretnych profili. Opcja działa analogicznie do kliknięcia „przestań obserwować” na Facebook. Osoba wciąż pozostaje w gronie naszych znajomych, ale jej posty przestają zasilać naszą tablicę.

Drugą z testowanych opcji jest umieszczanie emoji na żywo pod Insta Stories. Jedna z użytkowniczek zauważyła, że działa ona w bardzo podobny sposób do rozwiązania znanego już z funkcji Stories znanej z Facebooka.
Możliwe, że w serwisie pojawi się także archiwum Stories – na kalendarz ze starymi transmisjami natknął się bowiem jeden z użytkowników.
W Stories pojawi się zresztą jeszcze jedna nowinka. Część instagramowiczów dostrzegła funkcję Slow-mo, która umożliwia nagrywanie filmów w zwolnionym tempie. Serwis sprawdza także możliwość oznaczania na zdjęciach znajomych z Facebooka. Dzięki temu oznaczona osoba nie musiałaby mieć nawet konta na Instagramie.
Jak widać, Instagram wziął się poważnie za wprowadzanie nowinek. Niedawno platforma wprowadziła możliwość publikowania w Insta Stories kilku zdjęć jednocześnie. Wcześniej użytkownicy byli skazani na mozolne dodawanie zdjęć jedno po drugim.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.