Ofensywa Instagrama. W aplikacji wreszcie pojawią się zmiany, na które czekaliśmy od dawna

Jak widać, Instagram wziął się poważnie za wprowadzanie nowinek
Jak widać, Instagram wziął się poważnie za wprowadzanie nowinek Max Pixel
Jeżeli Instagram postanowi wcielić w życie wszystkie pomysły, które testuje obecnie w ramach programów pilotażowych, platforma mocno się zmieni. Użytkownicy nie powinni jednak narzekać, na część z proponowanych dzisiaj udogodnień czekali bowiem od dawna.


Nowe opcje nie są na razie dostępne dla wszystkich. Serwis udostępnił je tylko niektórym użytkownikom. Ci, za pomocą np. Twittera chętnie dzielą się jednak nową wiedzą.

Nowe funkcje w Instagramie
Dzięki temu wiemy, że Instagram testuje możliwość wyciszania postów z konkretnych profili. Opcja działa analogicznie do kliknięcia „przestań obserwować” na Facebook. Osoba wciąż pozostaje w gronie naszych znajomych, ale jej posty przestają zasilać naszą tablicę.

Drugą z testowanych opcji jest umieszczanie emoji na żywo pod Insta Stories. Jedna z użytkowniczek zauważyła, że działa ona w bardzo podobny sposób do rozwiązania znanego już z funkcji Stories znanej z Facebooka.
Możliwe, że w serwisie pojawi się także archiwum Stories – na kalendarz ze starymi transmisjami natknął się bowiem jeden z użytkowników.
W Stories pojawi się zresztą jeszcze jedna nowinka. Część instagramowiczów dostrzegła funkcję Slow-mo, która umożliwia nagrywanie filmów w zwolnionym tempie. Serwis sprawdza także możliwość oznaczania na zdjęciach znajomych z Facebooka. Dzięki temu oznaczona osoba nie musiałaby mieć nawet konta na Instagramie.
Jak widać, Instagram wziął się poważnie za wprowadzanie nowinek. Niedawno platforma wprowadziła możliwość publikowania w Insta Stories kilku zdjęć jednocześnie. Wcześniej użytkownicy byli skazani na mozolne dodawanie zdjęć jedno po drugim.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.