Pamiętacie bezrobotnego 30-latka, którego rodzice chcieli wygonić z domu? Dramatyczny finał historii

Michael Rotondo, 30-latek, który nie chciał się usamodzielnić i wynieść z domu rodzinnego. Zmusiła go do tego dopiero decyzja sądu.
Michael Rotondo, 30-latek, który nie chciał się usamodzielnić i wynieść z domu rodzinnego. Zmusiła go do tego dopiero decyzja sądu. youtube.com/syracuse.com
Tą sprawą żył cały świat. Rodzice 30-letniego Michaela Rotondo nie potrafili zmusić go do wyprowadzki z rodzinnego domu. Mężczyzna przez lata żył na ich koszt, nie płacił rachunków i nie miał zamiaru szukać pracy. W końcu sąd nakazał mu wyprowadzkę. Ta nie odbyła się jednak bez problemów.

O sprawie Rotondo pisały media na całym świecie. Mężczyzna udzielił licznych wywiadów po tym, jak sąd przychylił się do wniosku jego rodziców i nakazał mu opuszczenie domu. Christina i Mark Rotondo zachęcali syna do usamodzielnienia się od dłuższego czasu. Oferowali mu wsparcie finansowe, pomoc w znalezieniu mieszkania na wynajem i stałej pracy.

30-latek mieszka z rodzicami
- Po rozmowie z twoją matką zdecydowaliśmy, że powinieneś natychmiast opuścić ten dom. Masz 14 dni na wyprowadzkę, później nie będziesz mógł wrócić – miała brzmieć jedna z informacji, jaką zostawili Michaelowi.
Przed sądem mężczyzna tłumaczył, że termin jest zbyt krótki. Twierdził, że wypowiedzenie powinno trwać 6 miesięcy. Sąd nie podzielił jednak takiej argumentacji.

BBC donosi, że Rotondo opuścił już dom swoich rodziców. Wyprowadzka miała jednak gwałtowny przebieg. Tuż przed wyjazdem 30-latek oskarżył swojego ojca o kradzież klocków Lego (które, jak twierdzi, chciał zabrać dla swojego syna) i wezwał policję. Zabawki znalazły się jednak zanim funkcjonariusze dotarli na miejsce. Rotondo stwierdził również, że nie ma zamiaru utrzymywać kontaktu ze swoimi rodzicami. Nie chce również szukać pracy. Mężczyzna powiedział dziennikarzom, że przez pewien czas będzie utrzymywał się z pieniędzy, które dostał za udzielenie wywiadów, później wprowadzi się natomiast do swojego kuzyna.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.