Biedronka rozdaje pieniądze za gole w meczu z Kolumbią. Liczona będzie każda bramka Polaków

Biedronka płaci 5 zł za każdego gola, jakiego polska reprezentacja strzeli Kolumbii
Biedronka płaci 5 zł za każdego gola, jakiego polska reprezentacja strzeli Kolumbii Mieczyslaw Michalak / Agencja Gazeta; Kuba Atys/Agencja Gazeta
Biedronka postanowiła podgrzać nieco emocje przed decydującym o wyjściu z grupy H spotkaniem z Kolumbią. Za każdą bramkę zdobytą przez biało-czerwonych w tym spotkaniu, dyskont dorzuci się swoim klientom 5 zł do zakupów.

Mecz Polska - Kolumbia
Od początku mistrzostw świata w piłce nożnej Biedronka intensywnie reklamuje promocje związane z mundialem. Wcześniej sieć rozdawała bilety do Narodowej Strefy Kibica z 50 proc. rabatem za zrobienie zakupów o wartości co najmniej 50 zł. Teraz Portugalczycy uderzyli w emocje związane bezpośrednio ze starciem z Kolumbią. Spotkanie odbędzie się 24 czerwca i odpowie na pytanie, czy Polacy zachowają szanse na wyjście z grupy H.

W jaki sposób skorzystać z nowej promocji? Do 24 czerwca należy zrobić zakupy o wartości co najmniej 49 złotych. Podczas wizyty przy kasie dostaniemy bon w wysokości 5 zł, który będzie można wykorzystać do 2 lipca. To jednak kwota bazowa. Za każdą bramkę strzeloną przez Roberta Lewandowskiego i spółkę klienci Biedronki dostaną dodatkowe 5 zł. Jeżeli podopieczni Nawałki się w tym meczu rozstrzelają i trafią rywala, dajmy na to, trzykrotnie, wzbogacimy się więc o 15 zł, a wartość bonu osiągnie 20 zł.

Jak zwykle w przypadku promocji – i tu jest jednak jeden haczyk. Sieć informuje, że bon będzie można spieniężyć dopiero przy zakupach za minimum 99 zł.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.