Czas na kolejne wielkie piłkarskie święto. Gdzie i jak obejrzeć wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy?

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 będą mogli obejrzeć  abonenci Cyfrowego Polsatu, klienci sieci Plus oraz użytkownicy telewizji internetowej IPLA
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 będą mogli obejrzeć abonenci Cyfrowego Polsatu, klienci sieci Plus oraz użytkownicy telewizji internetowej IPLA Fot. Anton Zaitsev / Wikimedia Commons
W Rosji mundial trwa w najlepsze, a fani piłki nożnej szykują się już do kolejnego wielkiego sportowego wydarzenia. We wrześniu startuje Liga Mistrzów UEFA, a także Liga Europy UEFA. Eliminacje do tych ekscytujących klubowych rozgrywek ruszyły już pełną parą. W związku z tym piłkarskim świętem Plus i Cyfrowy Polsat przygotowali dla kibiców kuszące propozycje.

Już od 2 lipca w Plusie pojawi się Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM, w którym na żywo dostępne będą wszystkie mecze Ligi Mistrzów oraz spotkania Ligi Europy. Będą mogli go zamówić w cenie 40 zł/mies. wszyscy użytkownicy usług Plus Abonament oraz Plus Internet LTE. Dla klientów nowych, przenoszących numer oraz przedłużających umowy, będzie on dostępny bezpłatnie w specjalnych taryfach.

Wybierając Plus Abonament z pakietem IPLA, abonent dostanie w cenie 70 zł nielimitowane połączenia krajowe, SMS-y, MMS-y, usługę Internet Bez Końca, roaming w UE oraz 120 minut połączeń międzynarodowych, a także możliwość kupna w każdej chwili dodatkowej karty 50 proc. taniej. Na użytkowników Plus Internet LTE w sportowym wydaniu czeka 100 GB w podstawowym pakiecie danych i Internet LTE Bez Końca za 90 zł miesięcznie.
Interaktywna telewizja internetowa IPLA to największa tego typu usługa w Polsce, pełniąca także funkcję serwisu ''wideo na żądanie''. Znajdujące się w jej zasobach treści telewizyjne, dostępne w formie transmisji na żywo lub materiałów na żądanie, można oglądać na telefonie, a także laptopie lub tablecie. Na urządzeniach przenośnych dostęp do tej usługi możliwy jest poza domyślną przeglądarką za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej.

Obok kolejnych zmagań o najważniejsze europejskie trofea w klubowej piłce nożnej nie mógł przejść obojętnie również Cyfrowy Polsat, największy operator telewizji satelitarnej w Polsce. Przyszli i obecni klienci platformy cyfrowej, decydując się na abonamenty telewizyjne (bezpłatne nawet przez pierwsze 3 miesiące) otrzymają dostęp do Polsat Sport Premium. Nowy pakiet sportowy obejmuje 2 kanały w jakości Super HD (Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2) oraz 4 serwisy telewizyjne premium w systemie PPV.


Z wybranymi ofertami z pakietem Polsat Sport Premium i minimalnym zobowiązaniem mies. od 70 zł klienci otrzymają w prezencie oficjalną replikę piłki Ligi Mistrzów UEFA. Nowe kanały i serwisy telewizyjne premium będą dostępne również w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Z opcją ON THE GO wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy będzie można oglądać poza domem i to nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie. Abonenci Mistrzowskiej Oferty Premium Max Plus za tę dodatkową usługę nic nie zapłacą.
Grupa Polsat jest wyłącznym posiadaczem praw do transmisji Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA na wszystkich kanałach dystrybucji takich jak telewizja, internet i sieć mobilna. Dlatego nowe rozgrywki piłkarskie obejrzą zarówno abonenci Cyfrowego Polsatu, klienci sieci Plus, jak i użytkownicy telewizji internetowej IPLA.

Szczegóły oferty dla Plus Abonament znajdziemy na tej stronie, a dla Plus Internet LTE w tym miejscu. Więcej o sportowej ofercie Cyfrowego Polsatu na najbliższe miesiące można natomiast dowiedzieć się, zaglądając pod ten adres.

Artykuł powstał we współpracy z operatorem sieci Plus

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.