Czas na kolejne wielkie piłkarskie święto. Gdzie i jak obejrzeć wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy?

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 będą mogli obejrzeć  abonenci Cyfrowego Polsatu, klienci sieci Plus oraz użytkownicy telewizji internetowej IPLA
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 będą mogli obejrzeć abonenci Cyfrowego Polsatu, klienci sieci Plus oraz użytkownicy telewizji internetowej IPLA Fot. Anton Zaitsev / Wikimedia Commons
W Rosji mundial trwa w najlepsze, a fani piłki nożnej szykują się już do kolejnego wielkiego sportowego wydarzenia. We wrześniu startuje Liga Mistrzów UEFA, a także Liga Europy UEFA. Eliminacje do tych ekscytujących klubowych rozgrywek ruszyły już pełną parą. W związku z tym piłkarskim świętem Plus i Cyfrowy Polsat przygotowali dla kibiców kuszące propozycje.

Już od 2 lipca w Plusie pojawi się Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM, w którym na żywo dostępne będą wszystkie mecze Ligi Mistrzów oraz spotkania Ligi Europy. Będą mogli go zamówić w cenie 40 zł/mies. wszyscy użytkownicy usług Plus Abonament oraz Plus Internet LTE. Dla klientów nowych, przenoszących numer oraz przedłużających umowy, będzie on dostępny bezpłatnie w specjalnych taryfach.

Wybierając Plus Abonament z pakietem IPLA, abonent dostanie w cenie 70 zł nielimitowane połączenia krajowe, SMS-y, MMS-y, usługę Internet Bez Końca, roaming w UE oraz 120 minut połączeń międzynarodowych, a także możliwość kupna w każdej chwili dodatkowej karty 50 proc. taniej. Na użytkowników Plus Internet LTE w sportowym wydaniu czeka 100 GB w podstawowym pakiecie danych i Internet LTE Bez Końca za 90 zł miesięcznie.
Interaktywna telewizja internetowa IPLA to największa tego typu usługa w Polsce, pełniąca także funkcję serwisu ''wideo na żądanie''. Znajdujące się w jej zasobach treści telewizyjne, dostępne w formie transmisji na żywo lub materiałów na żądanie, można oglądać na telefonie, a także laptopie lub tablecie. Na urządzeniach przenośnych dostęp do tej usługi możliwy jest poza domyślną przeglądarką za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej.

Obok kolejnych zmagań o najważniejsze europejskie trofea w klubowej piłce nożnej nie mógł przejść obojętnie również Cyfrowy Polsat, największy operator telewizji satelitarnej w Polsce. Przyszli i obecni klienci platformy cyfrowej, decydując się na abonamenty telewizyjne (bezpłatne nawet przez pierwsze 3 miesiące) otrzymają dostęp do Polsat Sport Premium. Nowy pakiet sportowy obejmuje 2 kanały w jakości Super HD (Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2) oraz 4 serwisy telewizyjne premium w systemie PPV.


Z wybranymi ofertami z pakietem Polsat Sport Premium i minimalnym zobowiązaniem mies. od 70 zł klienci otrzymają w prezencie oficjalną replikę piłki Ligi Mistrzów UEFA. Nowe kanały i serwisy telewizyjne premium będą dostępne również w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Z opcją ON THE GO wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy będzie można oglądać poza domem i to nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie. Abonenci Mistrzowskiej Oferty Premium Max Plus za tę dodatkową usługę nic nie zapłacą.
Grupa Polsat jest wyłącznym posiadaczem praw do transmisji Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA na wszystkich kanałach dystrybucji takich jak telewizja, internet i sieć mobilna. Dlatego nowe rozgrywki piłkarskie obejrzą zarówno abonenci Cyfrowego Polsatu, klienci sieci Plus, jak i użytkownicy telewizji internetowej IPLA.

Szczegóły oferty dla Plus Abonament znajdziemy na tej stronie, a dla Plus Internet LTE w tym miejscu. Więcej o sportowej ofercie Cyfrowego Polsatu na najbliższe miesiące można natomiast dowiedzieć się, zaglądając pod ten adres.

Artykuł powstał we współpracy z operatorem sieci Plus

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Coraz częściej pod sztandarem walki z terroryzmem, w tym również cyberterroryzmem, przeprowadza się zmiany w prawie, które rozpoczynają dyskusję nad prawem do prywatności i wzajemnym stosunkiem obu wartości. Czy zawsze jednak mamy do czynienia z ingerencją w prywatność jednostki przy okazji zapewnienia większego poziomu bezpieczeństwa?

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.