Mark ma więcej pieniędzy, niż Warren. 88 latek pobity przez 34-latka

Mark Zuckerberg trzecim najbogatszym człowiekiem na świecie
Mark Zuckerberg trzecim najbogatszym człowiekiem na świecie Fot. YouTube / The Telegraph
W rankingu najbogatszych ludzi świata zaszła historyczna zmiana. Z pierwszej trójki wypadł Warren Buffett, jego miejsce zajął Mark Zuckerberg. Wygląda na to, że obaj niespecjalnie się tym przejęli.

Warren Buffett ma dziś 88 lat i jest żywą legendą inwestorów. Legendą jest też Mark Zuckerberg, który w końcu wdarł się do pierwszej trójki najbogatszych ludzi na świecie.

Obaj niewiele zrobili, by zmienić ten stan rzeczy – po prostu akcje Facebooka wzrosły na giełdzie o 2,4 proc., dzięki czemu majątek Zucka oszacowano na 81,6 mld dolarów. Buffett pozostał w tyle dosłownie o grosze – dał się wyprzedzić o 400 mln dolarów.

Pierwsze dwa miejsca na liście zajmują Jeff Bezos, twórca Amazona (142 mld dolarów) i Bill Gates (94,2 mld). Trzecie miejsce Zuckerberga oznacza, że po raz pierwszy podium Bloomberg Billionaires Index obsadzili miliarderzy, którzy zrobili biznes na nowych technologiach.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.