Wiemy, ile Rozenek dostaje za sponsorowane zdjęcie. Za kilka fotek może kupić mieszkanie

Rozenek za jeden wpis sponsorowany ma dostawać aż 80 tys. złotych
Rozenek za jeden wpis sponsorowany ma dostawać aż 80 tys. złotych Franciszek Mazur / Agencja Gazeta
Od biżuterii po kosiarki do trawy – na profilu Instagramowym Małgorzaty Rozenek można znaleźć niemal wszystko. Nic dziwnego – według „Super Expressu” gwiazda za jeden reklamowy wpis zgarnia 4 razy więcej, niż przed rokiem.


Zdjęcia Małgorzaty Rozenek trzymającej kosiarkę wzbudziły wśród internautów niemałą wściekłość. – To jest galopująca żenada (…) Niestety już dawno przestałaś być autentyczną Małgosią którą się inspirowałam, stałaś się produktem dla niedowartościowanych babek goniących za insta blichtrem – skarżyli się komentujący.

Najnowsze dane, które pokazuje „Super Express”, rzucają jednak na tego typu sesje nowe światło. Według dziennika, „Perfekcyjna Pani Domu” jest dzisiaj jedną z bardziej rozchwytywanych gwiazd Instagrama.

– Jeszcze rok temu prezenterka mogła liczyć na "zaledwie" 20 tys. zł, a dziś otrzymuje aż 80 tys. zł! – podkreśla „SE”.To jeden z lepszych wyników w polskim internecie. Rozenek ma przebijać tylko Kuba Wojewódzki, który za jeden post bierze 400 tys. złotych i Edyta Górniak – 200 tys. złotych.

Popularność Rozenek docenia również TVN. Celebrytka dostała tam program „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”. Gwiazda będzie pomagać jego uczestniczkom w zmianie ich wyglądu i życia.

Jak widać gwiazda nic sobie nie robi z coraz bardziej negatywnego nastawienia fanów. W niedawnym sondażu przeprowadzonym przez "SE", Rozenek znalazła się na drugim miejscu wśród celebrytów, których Polacy mają dosyć.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.