Tesco wprowadza innowacyjne awokado. Zupełnie nowy sposób obierania

W brytyjskim Tesco można dostać innowacyjne awokado, które samo wyskakuje ze skórki.
W brytyjskim Tesco można dostać innowacyjne awokado, które samo wyskakuje ze skórki. Foto: Min An / Pexels.com
W sklepach Tesco w Wielkiej Brytanii można już dostać najnowsze dzieło hodowców: awokado, które samo wyskakuje ze skórki. Obranie go jest równie łatwe, jak banana. Do tej pory wiele osób kaleczyło się podczas zdejmowania skórki z tego popularnego owocu.

Tesco wsłuchało się w głos konsumentów, którzy narzekają na trudności w obieraniu awokado. Ponoć wiele osób kaleczy się przy tym nożem, bo skuteczne zdjęcie skórki z owocu nie jest łatwe, donoszą brytyjskie media.

Odpowiedzią na te bolączki ma być innowacyjne awokado o nazwie EasyAvo, wyhodowane w naturalny sposób w Afryce Południowej. Jego skórka sama odchodzi po przecięciu owocu na pół.

Jak jeść awokado?
Co ciekawe, przedstawiciele Tesco nie wspominają o drugiej metodzie oddzielania miąższu awokado od jego skórki. A jest ona bajecznie prosta i nie sposób się przy niej poranić. Bo trudno skaleczyć się łyżką. Po przekrojeniu awokado wystarczy wybrać nią miąższ.

Brytyjczycy kupili w zeszłym roku w Tesco prawie 60 mln owoców awokado, więc nic dziwnego, że Tesco dba o ich wygodę.

Rosnący popyt na tzw. "masło Boga", powoduje, że awokado staje się towarem cenionym i często kradzionym.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.