Anna Lewandowska trafiła na listę najbogatszych Polek. Wiemy, jaki ma majątek

Anna Lewandowska trafiła na listę najbogatszych Polek - zajęła 22 miejsce z majątkiem 204 mln zł
Anna Lewandowska trafiła na listę najbogatszych Polek - zajęła 22 miejsce z majątkiem 204 mln zł Fot. Małgorzata Kujawka / Agencja Gazeta
Trudno zliczyć rzeczy, którymi zajmuje się Anna Lewandowska. Trenuje (siebie i innych), zajmuje się sprawami żywienia, pisze, nagrywa filmy, a nawet wygłasza mowy motywacyjne. Przyniosło jej to wysokie, 22. miejsce na liście najbogatszych Polek tygodnika Wprost.

Robert i Anna pobrali się w 2013 roku, po pięcioletniej znajomości. Wcześniej Lewandowska trenowała karate, zdobyła zresztą worek medali w tej dyscyplinie, na poziomie polskim i europejskim. Niedawno skończyła 30 lat.

Okazuje się, że Anna Lewandowska ma też głowę do interesów. Korzysta ze swojego nazwiska, organizując obozy treningowe, prowadząc zajęcia sportowe i wydając własne płyty z programami treningowymi. Jej firma produkuje żywność funkcjonalną, m.in. batony i zdrowe przegryzki, jak chipsy warte 240 zł za kilogram. Założyła też sklep internetowy z produktami dla dzieci.

Te przedsięwzięcia pozwoliły jej wskoczyć na 22. miejsce na liście najbogatszych Polek tygodnika Wprost.

Najbogatsze Polki
Ale olbrzymie znaczenie ma tu fakt, że podczas szacowania jej majątku, Annie przypisano połowę tego, co ma jej mąż. A Robert Lewandowski został wyceniony na 352 mln złotych, co dało mu 94. miejsce na liście na liście najbogatszych Polaków ogółem.

Majątek Anny Lewandowskiej został oszacowany na 204 mln zł, w tym jest jednak 176 mln zł zarobione przez jej męża. Wynika z tego, że w pełni sama i tak zarobiła niebagatelne 28 milionów.

Na liście najbogatszych Polek niepodzielnie króluje Dominika Kulczyk z majątkiem wartym 7 mld zł, druga jest Barbara Komorowska (1,95 mld zł), trzecia zaś Grażyna Kulczyk (1,7 mld zł). Stosunkowo najmniej znana jest Barbara Komorowska – ale kiedy zdamy sobie sprawę, że to od jej inicjałów wzięły nazwę jogurty Bakoma, wszystko staje się jasne.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Geoblokowaniem nazywane są praktyki polegające na blokowaniu dostępu do stron internetowych lub przekierowywania na strony przewidziane dla danego rynku ze względu na przynależność państwową odwiedzającego. Takie praktyki uznawane są za dyskryminujące...

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.