Co znaczy skrót CHWDP? Nasza modelka chce zarejestrować fundację o tej nazwie

Joanna Krupa jest znana ze swojej walki o prawa zwierząt
Joanna Krupa jest znana ze swojej walki o prawa zwierząt Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta
Joanna Krupa to nie tylko modelka, ale kobieta biznesu. Oprócz rozwijania marek modowych czy kosmetycznych, dba o zwierzęta – i właśnie w tym celu próbuje zarejestrować w sądzie fundację o nazwie CHWDP. Czyli – po rozwinięciu – Chcę Wam Dać Psa. Urzędnicy robią wszystko, by do tego nie dopuścić.

Modelka chce nie tylko znajdować zwierzakom nowych właścicieli, ale i odczarować skrót CHWDP, do tej pory kojarzącym się z lekceważącym (nomen omen) stosunkiem do policjantów.

– Niestety, to jest fundacja CHWDP i trochę trudno zarejestrować ją w KRS. Dlatego wydaje mi się, że zamiast CHWDP będzie po prostu "Chcę Wam dać psa". Nie ukrywam, jestem trochę wkurzona, że tyle czekamy – mówi modelka portalowi Money.pl.

Kobieta aktywna
Sam pomysł na takie rozwinięcie skrótu pojawił się już kilka miesięcy temu, gdy Krupa wzięła udział w nagraniu piosenki i klipu, których celem było zwrócenie uwagi na problemy niechcianych zwierząt.

Krupa - oprócz zarabiania na modelingu - jest też aktywna z biznesie. Współpracuje m.in. z siecią perfumerii Douglas, Ewą Chodakowską. Przede wszystkim jednak jest współwłaścicielką bieliźnianej marki Esotiq.

Sprawdźcie, jakie zwierzęta są najtańsze w utrzymaniu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Coraz częściej pod sztandarem walki z terroryzmem, w tym również cyberterroryzmem, przeprowadza się zmiany w prawie, które rozpoczynają dyskusję nad prawem do prywatności i wzajemnym stosunkiem obu wartości. Czy zawsze jednak mamy do czynienia z ingerencją w prywatność jednostki przy okazji zapewnienia większego poziomu bezpieczeństwa?

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.