Co znaczy skrót CHWDP? Nasza modelka chce zarejestrować fundację o tej nazwie

Joanna Krupa jest znana ze swojej walki o prawa zwierząt
Joanna Krupa jest znana ze swojej walki o prawa zwierząt Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta
Joanna Krupa to nie tylko modelka, ale kobieta biznesu. Oprócz rozwijania marek modowych czy kosmetycznych, dba o zwierzęta – i właśnie w tym celu próbuje zarejestrować w sądzie fundację o nazwie CHWDP. Czyli – po rozwinięciu – Chcę Wam Dać Psa. Urzędnicy robią wszystko, by do tego nie dopuścić.

Modelka chce nie tylko znajdować zwierzakom nowych właścicieli, ale i odczarować skrót CHWDP, do tej pory kojarzącym się z lekceważącym (nomen omen) stosunkiem do policjantów.

– Niestety, to jest fundacja CHWDP i trochę trudno zarejestrować ją w KRS. Dlatego wydaje mi się, że zamiast CHWDP będzie po prostu "Chcę Wam dać psa". Nie ukrywam, jestem trochę wkurzona, że tyle czekamy – mówi modelka portalowi Money.pl.

Kobieta aktywna
Sam pomysł na takie rozwinięcie skrótu pojawił się już kilka miesięcy temu, gdy Krupa wzięła udział w nagraniu piosenki i klipu, których celem było zwrócenie uwagi na problemy niechcianych zwierząt.

Krupa - oprócz zarabiania na modelingu - jest też aktywna z biznesie. Współpracuje m.in. z siecią perfumerii Douglas, Ewą Chodakowską. Przede wszystkim jednak jest współwłaścicielką bieliźnianej marki Esotiq.

Sprawdźcie, jakie zwierzęta są najtańsze w utrzymaniu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Geoblokowaniem nazywane są praktyki polegające na blokowaniu dostępu do stron internetowych lub przekierowywania na strony przewidziane dla danego rynku ze względu na przynależność państwową odwiedzającego. Takie praktyki uznawane są za dyskryminujące...

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.