Co znaczy skrót CHWDP? Nasza modelka chce zarejestrować fundację o tej nazwie

Joanna Krupa jest znana ze swojej walki o prawa zwierząt
Joanna Krupa jest znana ze swojej walki o prawa zwierząt Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta
Joanna Krupa to nie tylko modelka, ale kobieta biznesu. Oprócz rozwijania marek modowych czy kosmetycznych, dba o zwierzęta – i właśnie w tym celu próbuje zarejestrować w sądzie fundację o nazwie CHWDP. Czyli – po rozwinięciu – Chcę Wam Dać Psa. Urzędnicy robią wszystko, by do tego nie dopuścić.

Modelka chce nie tylko znajdować zwierzakom nowych właścicieli, ale i odczarować skrót CHWDP, do tej pory kojarzącym się z lekceważącym (nomen omen) stosunkiem do policjantów.

– Niestety, to jest fundacja CHWDP i trochę trudno zarejestrować ją w KRS. Dlatego wydaje mi się, że zamiast CHWDP będzie po prostu "Chcę Wam dać psa". Nie ukrywam, jestem trochę wkurzona, że tyle czekamy – mówi modelka portalowi Money.pl.

Kobieta aktywna
Sam pomysł na takie rozwinięcie skrótu pojawił się już kilka miesięcy temu, gdy Krupa wzięła udział w nagraniu piosenki i klipu, których celem było zwrócenie uwagi na problemy niechcianych zwierząt.

Krupa - oprócz zarabiania na modelingu - jest też aktywna z biznesie. Współpracuje m.in. z siecią perfumerii Douglas, Ewą Chodakowską. Przede wszystkim jednak jest współwłaścicielką bieliźnianej marki Esotiq.

Sprawdźcie, jakie zwierzęta są najtańsze w utrzymaniu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.