Co znaczy skrót CHWDP? Nasza modelka chce zarejestrować fundację o tej nazwie

Joanna Krupa jest znana ze swojej walki o prawa zwierząt
Joanna Krupa jest znana ze swojej walki o prawa zwierząt Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta
Joanna Krupa to nie tylko modelka, ale kobieta biznesu. Oprócz rozwijania marek modowych czy kosmetycznych, dba o zwierzęta – i właśnie w tym celu próbuje zarejestrować w sądzie fundację o nazwie CHWDP. Czyli – po rozwinięciu – Chcę Wam Dać Psa. Urzędnicy robią wszystko, by do tego nie dopuścić.


Modelka chce nie tylko znajdować zwierzakom nowych właścicieli, ale i odczarować skrót CHWDP, do tej pory kojarzącym się z lekceważącym (nomen omen) stosunkiem do policjantów.

– Niestety, to jest fundacja CHWDP i trochę trudno zarejestrować ją w KRS. Dlatego wydaje mi się, że zamiast CHWDP będzie po prostu "Chcę Wam dać psa". Nie ukrywam, jestem trochę wkurzona, że tyle czekamy – mówi modelka portalowi Money.pl.

Kobieta aktywna
Sam pomysł na takie rozwinięcie skrótu pojawił się już kilka miesięcy temu, gdy Krupa wzięła udział w nagraniu piosenki i klipu, których celem było zwrócenie uwagi na problemy niechcianych zwierząt.

Krupa - oprócz zarabiania na modelingu - jest też aktywna z biznesie. Współpracuje m.in. z siecią perfumerii Douglas, Ewą Chodakowską. Przede wszystkim jednak jest współwłaścicielką bieliźnianej marki Esotiq.

Sprawdźcie, jakie zwierzęta są najtańsze w utrzymaniu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.