Świat finansów, jaki znaliśmy, przestaje istnieć. Oto przyszłość FinTech

Fot. materiały prasowe INSIDE TRENDS
Blockchain, kryptowaluty i sztuczna inteligencja na zawsze zmienią rynek finansowy. Twórcy tych zmian będą gośćmi październikowej konferencji INSIDE TRENDS. Warszawa na dwa dni stanie się finansowym centrum przyszłości tej części Europy. A to za sprawą konferencji INSIDE TRENDS (18-19 października 2018 r.).


Najbardziej znany haker świata Kevin Mitnick, Dyrektor Zarządzający Copenhagen FinTech Thomas Krogh Jensen czy Karol Sadaj, country manager firmy oferującej m.in. kartę wielowalutową Revolut, to tylko niektórzy potwierdzeni prelegenci konferencji INSIDE TRENDS, która odbędzie się 18 i 19 października 2018 roku w Centrum Praskim Koneser.

Organizatorem konferencji jest Business Insider Polska, portal należący do Grupy Onet-RAS Polska. Eksperci odpowiedzą na pytania, jak nowe technologie i nadchodzące trendy zmienią świat finansów, wpłyną na coraz istotniejszą kwestię cyberbezpieczeństwa oraz ukształtują operowanie walutami w przestrzeni cyfrowej.

– W dzisiejszych czasach niemal każda branża musi mierzyć się z szybkim tempem postępu technologicznego. Blockchain, kryptowaluty i sztuczna inteligencja na zawsze zmienią rynek finansowy. Wiele się o tym mówi, ale rzadko możemy znaleźć proste odpowiedzi i zrozumiałe informacje, które moglibyśmy zastosować w opracowywaniu strategii dotyczących segmentu FinTech – mówi Jovan Protic, COO Grupy Onet-RAS Polska.


– Zapraszamy do poznania nowych trendów bezpośrednio od ekspertów w tej dziedzinie. INSIDE TRENDS to konkretne i praktyczne rady, które można zastosować w 2-letniej lub 3-letniej perspektywie i które pomogą lepiej dostosować strategię na przyszłość – dodaje Protic.

W dwudniowej konferencji weźmie udział 1000 osób ze świata nauki, medycyny, biznesu, mediów i marketingu. Konferencja INSIDE TRENDS będzie podzielona na trzy strefy tematyczne: FinTech, Business 4.0 oraz Life Science. Podczas dwóch dni przewidziano wystąpienia, debaty oraz warsztaty
z prelegentami, do grona których należą między innymi:

Kevin Mitnick
Najbardziej znany haker na świecie, a także autor książek „Sztuka podstępu” oraz „Sztuka infiltracji”, gdzie zawarł zdobywaną poprzez lata wiedzę na temat najpopularniejszych i czasem zupełnie nieoczywistych strategii hakerów oraz cyberbezpieczeństwa samego w sobie.

Veronica Lange da Conceição
Globalna Dyrektor ds. Innowacji w UBS Chief Technology Office, zarządzająca grupą projektów i budująca aktywności w obszarze innowacji wewnątrz firmy oraz z zewnętrznymi partnerami.

Tomasz Czechowicz
Założyciel MCI Capital SA, jednej z najszybciej rozwijających się grup typu growth/private equity w Europie Środkowej i Wschodniej.

Michał Protasiuk
Media Research Manager w firmie Google, zarządzający badaniami rynku w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, pasjonat rozwoju innowacyjnej metodologii badań opartej na ekonomii behawioralnej, rywalizacji i mądrości tłumu.

Łukasz Dyląg
Założyciel i CEO VoicePIN, spółki pracującej nad wykorzystywaną w biznesie technologią rozpoznawania mowy.

Marta Krupińska
Współzałożyciel Azimo, firmy o zasięgu globalnym zajmującej się transferem pieniędzy za pomocą technologii FinTech.

INSIDE TRENDS

To konferencja dotycząca przyszłości nauki, medycyny i biotechnologii w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Organizatorem wydarzenia jest Business Insider Polska, druga na świecie pod względem wielkości i zasięgu platforma z portfolio marki Business Insider.

Więcej informacji na temat konferencji INSIDE TRENDS, programu i prelegentów na stronie internetowej wydarzenia: insidetrends.businessinsider.com.pl.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.