Rodzice połasili się na pieniądze od KFC. W zamian musieli dać swojemu dziecku to rzadko spotykane imię

Harland - takie imię musieli dać rodzice swojemu dziecku, jeżeli chcieli dostać stypendium uczelniane od KFC
Harland - takie imię musieli dać rodzice swojemu dziecku, jeżeli chcieli dostać stypendium uczelniane od KFC radub85 / 123RF
KFC obiecało 11 tys. dolarów pierwszej parze, która zdecydują się nazwać swoje dziecko na cześć pułkownika Harlanda Sandersa. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Co ciekawe, imieniem założyciela sieci została obdarzona… dziewczynka.


W sierpniu KFC ogłosiło, że ufunduje stypendium edukacyjne pierwszemu maluchowi, który zostanie nazwany na cześć pułkownika Sandersa. Wszystko przez to, że imię Harland nie cieszy się w USA zbytnią popularnością. Serwis BabyCenter.com plasuje je dopiero na 5501 miejscu (dane za 2018 rok).

Amerykańska sieć fast foodów rzuciła więc propozycję i czekała. Okazało się, że chętny już się znalazł. Amerykańskie media informują, że na wybór takiego imienia zdecydowali się państwo Anna Pilson i Decker Platt z Karoliny Północnej. Ich córka Harland Rose urodziła się 9 września. Dla przyjaciół obowiązywać ma jednak bardziej kobieca wersja - "Harley".Decyzja w ostatniej chwili
– Harland nie był pierwotnie na krótkiej liście nazwisk, które rozważali Anna i Decker, ale po usłyszeniu o konkursie KFC, para zaczęła się zastanawiać – pisze fortune.com. Ostateczna decyzja miała zapaść dosłownie na godziny przed porodem.

Pieniądze zostaną wpłacone przez KFC na fundusz uczelniany. Przy zakładanej 8 proc. stopie zwrotu Harland w momencie pójścia do college'u powinna dysponować 44 tys. dolarów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.