Wsparcie dla biznesu. Kto korzysta z tego narzędzia, nie musi sięgać głęboko do kieszeni

Fot. materiał prasowy
Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą niejednokrotnie zastanawiają się, jak pogodzić ograniczone możliwości finansowe z koniecznością stosowania profesjonalnych rozwiązań w codziennej pracy. Oparty o korzystne warunki leasing, którego oprocentowanie wynosi 0%, może znacznie ułatwić podjęcie decyzji w tym zakresie. Taką ofertę ma obecnie sieć sklepów x-kom. Dlaczego warto przyjrzeć się jej bliżej?


Finansowanie z korzyścią dla przedsiębiorcy
Leasing to forma finansowania, w ramach której leasingobiorca, w zamian za określonej wysokości raty leasingowe, zyskuje prawo do użytkowania określonego w umowie przedmiotu. W ten sposób, przy niewielkim zaangażowaniu własnego kapitału, może wykorzystywać na rzecz prowadzonej działalności np. sprzęt biurowy czy służbowy samochód. Polskie firmy, a także osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, chętnie wybierają leasing. Dlaczego? Powodów jest kilka:


- zakup sprzętu tą metodą zalicza się do kosztów prowadzenia działalności,
- od każdej faktury leasingowej możliwe jest odliczenie podatku VAT,
- leasing nie zmniejsza zdolności kredytowej leasingobiorcy, pozwalając mu zachować elastyczność finansową.


Sprzęt komputerowy na miarę potrzeb firmy
Zakup sprzętu komputerowego to jedna z potrzeb, której realizacja w formie jednorazowej inwestycji pełnej kwoty może okazać się problematyczna. Laptopy dla profesjonalistów, a zwłaszcza ultrabooki, kosztują nieco więcej niż standardowe urządzenia. W zamian oferują jednak kilkanaście godzin pracy na jednym ładowaniu baterii, najwyższą ergonomię i elegancki design przy jednoczesnym zachowaniu pełnej mobilności. Jak więc przedsiębiorcy mogą zapewnić sobie dostęp do pracy z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń tego typu? To właśnie leasing sprawia, że aby wejść w ich posiadanie, nie trzeba sięgać głęboko do kieszeni. Co więcej – dostępna w sieci x-kom oferta umożliwia wykupienie urządzenia za 1% wartości po zakończeniu leasingowania. Cały pakiet korzyści zamyka się więc w idei zakupu droższego, ale doskonale dopasowanego do potrzeb działalności urządzenia, bez konieczności inwestowania całej sumy jednorazowo.


Profesjonalny laptop dla biznesu może kosztować tylko 150 zł miesięcznie
Oferta x-kom jest wszechstronna. Profesjonaliści mają możliwość wyboru produktu w określonej konfiguracji z dostępnego portfolio oferty leasingowej, dzięki czemu mogą znaleźć sprzęt najlepiej dopasowany do warunków codziennej pracy. Każde z urządzeń Microsoft Surface obsługuje system operacyjny Windows 10 Pro (w przypadku Surface Laptop – Windows 10 Pro w trybie S, który można bezpłatnie i samodzielnie aktualizować do pełnej wersji). Urządzenia Surface Laptop i Surface Pro, przy dwuletnim okresie leasingowania, są dostępne od 150,72 złotych netto miesięcznie. Pierwszy z nich to doskonały wybór dla zwolenników tradycyjnych laptopów, którzy szczególnie cenią wygodę, niezawodność i estetykę. Wysoka wydajność (zwłaszcza w konfiguracji z procesorem i7) idzie w parze z ultrasmukłą obudową i niewielką wagą. To lekki laptop, który zmieści się nawet w damskiej torebce. Jego klawiatura została nowatorsko pokryta miękkim i miłym w dotyku materiałem, który został odpowiednio zaimpregnowany, ab chronić urządzenie np. przed zalaniem.

Zadowoleni z dostępnego w tej samej cenie modelu Microsoft Surface Pro będą nie tylko przedsiębiorcy z sektora MŚP, ale także przedstawiciele wolnych zawodów, podróżnicy i fotografowie. Do jego zalet należy m.in. kilka trybów pracy (np. laptop lub tablet), a także system oparty na chłodzeniu statycznym, gwarantującym idealną ciszę podczas działania urządzenia. Niewielkie gabaryty sprawiają, że Microsoft Surface Pro doskonale sprawdzi się w gabinecie adwokata lub lekarza, ale również np. w trakcie dalekiej podróży czy pracy poza biurem, gdzie niezależnie od warunków, pozwala pracować na zasilaniu bateryjnym nawet 13 godzin.
Każdy model Microsoft Surface to model premium, jednak model Surface Book 2 zasługuje na to miano podwójnie. Możliwa do wyboru opcja uwzględniająca 15-calowy ekran, procesor i7 oraz 16 GB RAM, w połączeniu z procesorem graficznym NVIDIA® GeForce®, tworzy naprawdę potężną maszynę. Pozwala ona na bezproblemowe użytkowanie oprogramowania graficznego, wybór jednego z czterech trybów sposobu pracy i swobodną pracę na zasilaniu bateryjnym przez nawet 17 godzin. Na uwagę zasługuje nowoczesny wyświetlacz o rozdzielczości 3240x2160 px. Surface Book 2 jest dostępny w ofercie x-kom od 229,10 zł netto miesięcznie. Niezrównana wydajność, a także komfort użytkowania urządzenia sprawiają, że to bardzo korzystna cena za tej klasy sprzęt.

Oferta, która szanuje czas przedsiębiorcy
Procedura przyznawania finansowania w ofercie x-kom jest bardzo przyjazna dla firm i przedsiębiorców. Wniosek można złożyć on-line na stronie https://lp.x-kom.pl/a/leasing-surface, a jego weryfikacja trwa jedynie około 30 minut. Dogodna forma podpisania umowy to kolejny plus – procedura ta może odbyć się w salonie x-kom, oddziale PKO Leasing S.A. lub za pośrednictwem kuriera, który dostarczy umowę do domu lub biura.

Oferta leasingu 0% ma wiele zalet – warto ją wybrać, aby zagwarantować sobie szansę na pracę z wykorzystaniem urządzeń Microsoft Surface, dzięki którym profesjonalizm jest w zasięgu ręki niemal każdego przedsiębiorcy.
Advertisement

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Polacy wymyślili świetną apkę, która ubierze cię, jak gwiazdę serialu. Atakują nowy, odległy rynek
0 0Krótka ławka trenera Morawieckiego. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
0 0Do kogo trafiają pieniądze z PFN? Detektyw ujawnia sztuczki na "wyprowadzanie środków"
0 0Smartfona powinniśmy używać co najmniej 25 lat. Ten raport jest zatrważający
0 0"Znaleźli lukę w systemie". Atak na rafinerie obnażył słabe punkty ich zabezpieczeń
0 0"Ktoś dobrze wybrał cel". Uderzenie w saudyjską ropę zaboli cały świat, również nas
NAUKA 0 0Polacy szykują inspirowaną glonami rewolucję w medycynie. Właśnie dostali na to 21 mln zł
0 0Rząd chce wiedzieć, gdzie jeździsz i za ile. Dane z Ubera i Bolta przejmą służby