Nie wiesz, jak pokierować swoją karierą? Zrób to sam, zanim zdecydują za ciebie inni

What’s Next Meeting - 30 - 31 marca 2019 r.
What’s Next Meeting - 30 - 31 marca 2019 r. mat. pras.
Zagubienie młodzieży wśród potencjalnych dróg kariery oraz niepewność przy wyborze własnej ścieżki rozwoju to problem, który chcą rozwiązać organizatorzy imprezy What’s Next Meeting. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30-31 marca w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.


Tematyka konferencji to zatem przede wszystkim rozwój osobisty, alternatywna edukacja, studia, nowe technologie w biznesie, media społecznościowe oraz rynek pracy w XXI wieku.

Program What's Next Meeting
Kuba Piwowar z Google rozprawi się z tematem “Humanistyka vs nauki ścisłe”, eksperci HR z PKO wytłumaczą, co warto robić, by dostać wymarzoną pracę i nie polec na rozmowie rekrutacyjnej, Z kolei Mateusz Konieczny poprowadzi warsztat z zakresu zarządzania finansami i własnym budżetem. To tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone.

W konferencji “Od młodych, dla młodych” wezmą udział także laureaci prestiżowych nagród Forbesa. Nazwiska najbardziej utalentowanych młodych przedsiębiorców z listy “25 under 25” pojawią się także w agendzie What’s Next Meeting. Będzie można z nimi porozmawiać o działalności społecznej i tym, jak może przysłużyć się ona nam samym.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku. Konferencję What’s Next Meeting organizuje grupa uczniów warszawskich liceów, przy wsparciu partnerów strategicznych - Politechniki Warszawskiej oraz Fundacji Młodej Nauki. INNPoland.pl jest patronem medialnym wydarzenia.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.