Nie wiesz, jak pokierować swoją karierą? Zrób to sam, zanim zdecydują za ciebie inni

What’s Next Meeting - 30 - 31 marca 2019 r.
What’s Next Meeting - 30 - 31 marca 2019 r. mat. pras.
Zagubienie młodzieży wśród potencjalnych dróg kariery oraz niepewność przy wyborze własnej ścieżki rozwoju to problem, który chcą rozwiązać organizatorzy imprezy What’s Next Meeting. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30-31 marca w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.


Tematyka konferencji to zatem przede wszystkim rozwój osobisty, alternatywna edukacja, studia, nowe technologie w biznesie, media społecznościowe oraz rynek pracy w XXI wieku.

Program What's Next Meeting
Kuba Piwowar z Google rozprawi się z tematem “Humanistyka vs nauki ścisłe”, eksperci HR z PKO wytłumaczą, co warto robić, by dostać wymarzoną pracę i nie polec na rozmowie rekrutacyjnej, Z kolei Mateusz Konieczny poprowadzi warsztat z zakresu zarządzania finansami i własnym budżetem. To tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone.

W konferencji “Od młodych, dla młodych” wezmą udział także laureaci prestiżowych nagród Forbesa. Nazwiska najbardziej utalentowanych młodych przedsiębiorców z listy “25 under 25” pojawią się także w agendzie What’s Next Meeting. Będzie można z nimi porozmawiać o działalności społecznej i tym, jak może przysłużyć się ona nam samym.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku. Konferencję What’s Next Meeting organizuje grupa uczniów warszawskich liceów, przy wsparciu partnerów strategicznych - Politechniki Warszawskiej oraz Fundacji Młodej Nauki. INNPoland.pl jest patronem medialnym wydarzenia.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.