Pomogą opracować strategię w handlu. Narzędzia, które przydadzą się współczesnym inwestorom

Vestle to platforma transakcyjna CFD, którą można wykorzystać do handlu walutami, indeksami, surowcami, akcjami czy kryptowalutami. Kompleksowe narzędzie dla inwestorów dostępne jest w wersji internetowej i mobilnej
Vestle to platforma transakcyjna CFD, którą można wykorzystać do handlu walutami, indeksami, surowcami, akcjami czy kryptowalutami. Kompleksowe narzędzie dla inwestorów dostępne jest w wersji internetowej i mobilnej 123rf.com
Czym charakteryzuje się dobry inwestor? Musi znać się na rzeczy, być odporny na stres i zdolny do podejmowania decyzji we właściwym czasie. Powinien mieć apetyt na ryzyko, analityczny umysł oraz żelazną determinację . W dzisiejszym świecie przydadzą mu się też takie nowoczesne narzędzie inwestowania jak platformy transakcyjne.


Pod tą nazwą kryją się narzędzie biznesowe, które przyspieszają procesy związane z szeroko pojętą działalnością gospodarczą. Platformy transakcyjne posiadają różne moduły. Jednym z nich jest moduł inwestycyjny stosowany w handlu, dlatego tego typu oprogramowanie nazywa się też platformami handlowymi lub tradingowymi.

Platformy do tradingu de facto otwierają drzwi do setek czy nawet tysięcy instrumentów finansowych. Przeważnie są to kontrakty na różnice kursowe (CFD), które zobowiązują strony transakcji do wymiany kwoty równej różnicy pomiędzy ceną otwarcia, a zamknięcia określonej pozycji. Do handlu na rynku inwestycyjnym służy m.in. platforma Vestle.
W zależności od potrzeb inwestorzy mogą korzystać z dwóch wersji tego oprogramowania. Do dyspozycji mają internetową platformę transakcyjną Fxnet oraz aplikację mobilną Vestle. Mogą jednak korzystać i z jednej i z drugiej, aby logując się z jednego konta, mieć stały dostęp do handlu walutami, indeksami, surowcami, akcjami czy kryptowalutami.

Fxnet obsługuje się poprzez dowolną przeglądarkę internetową. Prosty i przyjazny interfejs serwisu umożliwia komfortowy wybór ponad 800 instrumentów CFD, a także oferuje wsparcie informacyjne w postaci szeregu pomagających w decyzjach narzędzi i funkcji takich jak wykresy, sentyment rynku, kalendarz ekonomiczny czy sygnały rynkowe.


Mechanizm uruchamiania platformy w przeglądarce internetowej uwalnia użytkownika od przymusu instalowania jakichkolwiek dodatkowych programów czy kupowania licencji na użytkowanie oprogramowania. Całą platformę można też modyfikować według swojego uznania, co pozwoli na dopasowanie jej do potrzeb indywidualnego inwestora.


Z kolei kalendarz ekonomiczny dostarcza informacji o najważniejszych wydarzeniach gospodarczych takich jak wystąpienia szefów banków centralnych czy głów państw. Ponieważ ujawniane w ich trakcie dane makroekonomiczne to prognostyk zmienności (impulsów wzrostowych lub spadkowych), kalendarz ułatwia opracowanie strategii.

Dokładnie te same funkcje co serwis Fxnet posiada aplikacja mobilna Vestle przeznaczona dla inwestorów w ruchu, których grono w erze panowania smartfonów systematycznie się powiększa. Dostępną bezpłatnie platformę można wgrać na telefon z zainstalowanym systemem operacyjnym iOS i Android, wykonując kilka prostych kroków.

Artykuł powstał we współpracy z Vestle

Materiały zawarte w tym dokumencie zostały stworzone we współpracy z Vestle i nie powinny w żaden sposób być rozumiane, bezpośrednio lub pośrednio, jako porady inwestycyjne, rekomendacje lub sugestie o strategii inwestycyjnej w odniesieniu do instrumentów finansowych, w jakikolwiek sposób. Każde wskazanie dotychczasowych wyników lub symulację wyników z przeszłości w tym dokumencie nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Kontrakty CFD, są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków, poprzez dźwignę finansową. 88% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z Vestle. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. Pełne zrzeczenie się: https://www.vestle.pl/legal/analysis-disclaimer.html
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Okazała się takim hitem, że rzucił pracę i założył firmę
DZIEJE SIĘ 0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
DZIEJE SIĘ 0 0Przepis PiS-u na bezkarność. Człowiek partii na czele najważniejszego organu kontroli w państwie
BIZNES 0 0Para Polaków zrobiła biznes... na psich głowach. Sprzedają swoje rzeźby na całym świecie
0 0Stoją w kolejkach, kupują buty i sprzedają je drożej. Na parze zarabiają nawet 5 tys. zł