Najnowszy Mac Pro jak tarka do warzyw. IKEA konsekwentnie ściera się z Apple

Mac Pro swoim wyglądem przypomina tarkę do warzyw. IKEA wykorzystała to w nowej reklamie.
Mac Pro swoim wyglądem przypomina tarkę do warzyw. IKEA wykorzystała to w nowej reklamie. IKEA reklama
Co ma wspólnego nowy Mac Pro i tarka do warzyw? – na to pytanie w swojej nowej reklamie odpowiada IKEA. Jak widać szwedzka firma chce zrobić surówkę z „jabłkiem” i zetrzeć je na tarce za niecałe 4 dolary.


Mac pro, który swoim wyglądem przypomina właśnie tarkę, kosztuje przy tym 6 tys. bez dolara. IKEA postanowiła zestawić te dwa produkty na swoim nowym plakacie.

Cena w tym przypadku jest skrajnie różna, ale patrząc na design Maca, można wyczuć inspirację tarką.

Apple wyśmiany na własnej konferencji
O drwinach z nowego Maca pisaliśmy w INNPolnad po konferencji Apple. Wtedy głównym czynnikiem wprawiającym w zażenowanie był stojak do monitora.

To nie jego wygląd był obiektem drwin. Nawet nie sama cena była zaskakująca, bo Apple od lat jest drogie. Najbardziej absurdalne było to, że był od sprzedawany oddzielnie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.