Gadżety z Cyberpunk 2077 dostępne na ebay'u. CD Projekt RED ostrzega, żeby ich nie kupować

CD Projekt ostrzega, żeby nie kupować na ebay'u gadżetów z Cyberpunk 2077. Będą one dostępne w oficjalnym sklepie za niższą cenę.
CD Projekt ostrzega, żeby nie kupować na ebay'u gadżetów z Cyberpunk 2077. Będą one dostępne w oficjalnym sklepie za niższą cenę. ebay.com
Studio CD Projekt RED odradza kupowanie gadżetów z Cyberpunk 2077. Pamiątki rozdawane na targach E3 2019 pojawiły się na serwisach aukcyjnych i osiągają niebotyczne ceny. Co warto zaznaczyć, sprzedający otrzymali te upominki za darmo.


Przedmioty, jakie dostali uczestnicy wydarzenia, to kurtki, figurki, breloki – wylicza portal eurogamer.net. Natomiast ich ceny mogą wprawić w osłupienie. Kurtki na serwisach aukcyjnych osiągają kwoty ponad 400 dolarów. Z kolei za 12 dolarów można dostać jedną naklejkę.

Rafał Jaki przedstawiciele studia CD Projekt RED zaapelował, aby nie kupować przedmiotów na aukcjach, ponieważ dokładnie te same rzeczy będzie można dostać w normlanych cenach w oficjalnym sklepie CD Projekt RED.

Keanu Reeves w Cyberpunk 2077
Trzeba przyznać, że CD Projekt umie zareklamować swój produkt. W INNPolnad pisaliśmy o tym, że cena akcji CD Projektu poszła w górę o ponad 5 proc. na starcie poniedziałkowej sesji giełdowej. Przekroczyła 230 zł i tym samym wyznaczyła nowy rekord dla polskiego producenta gier.

Był to efekt świetnie przygotowanej prezentacji podczas niedzielnej konferencji Microsoftu na targach E3 w Los Angeles. Cały świat mówi o występie Keanu Reevesa, ale powodów było więcej.

Trailer Cyberpunk 2077 na E3
Na tegorocznym E3 zobaczyliśmy najnowszy zwiastun kolejnej gry twórców Wiedźmina. Widać, że CD Projekt RED odrobił lekcje i wziął sobie do serca uwagi graczy po poprzednim trailerze z 2018 roku.

Wiele osób narzekało wtedy, że jest zbyt pstrokaty, wesoły. Oczekiwali mroku i klimatu znanego choćby z “Blade Runnera”, czyli kultowego cyberpunkowego filmu. W krytycznym tonie wypowiedział się o nim nawet William Gibson, jeden z ojców książkowego cyberpunka.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.