Gadżety z Cyberpunk 2077 dostępne na ebay'u. CD Projekt RED ostrzega, żeby ich nie kupować

CD Projekt ostrzega, żeby nie kupować na ebay'u gadżetów z Cyberpunk 2077. Będą one dostępne w oficjalnym sklepie za niższą cenę.
CD Projekt ostrzega, żeby nie kupować na ebay'u gadżetów z Cyberpunk 2077. Będą one dostępne w oficjalnym sklepie za niższą cenę. ebay.com
Studio CD Projekt RED odradza kupowanie gadżetów z Cyberpunk 2077. Pamiątki rozdawane na targach E3 2019 pojawiły się na serwisach aukcyjnych i osiągają niebotyczne ceny. Co warto zaznaczyć, sprzedający otrzymali te upominki za darmo.


Przedmioty, jakie dostali uczestnicy wydarzenia, to kurtki, figurki, breloki – wylicza portal eurogamer.net. Natomiast ich ceny mogą wprawić w osłupienie. Kurtki na serwisach aukcyjnych osiągają kwoty ponad 400 dolarów. Z kolei za 12 dolarów można dostać jedną naklejkę.

Rafał Jaki przedstawiciele studia CD Projekt RED zaapelował, aby nie kupować przedmiotów na aukcjach, ponieważ dokładnie te same rzeczy będzie można dostać w normlanych cenach w oficjalnym sklepie CD Projekt RED.

Keanu Reeves w Cyberpunk 2077
Trzeba przyznać, że CD Projekt umie zareklamować swój produkt. W INNPolnad pisaliśmy o tym, że cena akcji CD Projektu poszła w górę o ponad 5 proc. na starcie poniedziałkowej sesji giełdowej. Przekroczyła 230 zł i tym samym wyznaczyła nowy rekord dla polskiego producenta gier.

Był to efekt świetnie przygotowanej prezentacji podczas niedzielnej konferencji Microsoftu na targach E3 w Los Angeles. Cały świat mówi o występie Keanu Reevesa, ale powodów było więcej.

Trailer Cyberpunk 2077 na E3
Na tegorocznym E3 zobaczyliśmy najnowszy zwiastun kolejnej gry twórców Wiedźmina. Widać, że CD Projekt RED odrobił lekcje i wziął sobie do serca uwagi graczy po poprzednim trailerze z 2018 roku.

Wiele osób narzekało wtedy, że jest zbyt pstrokaty, wesoły. Oczekiwali mroku i klimatu znanego choćby z “Blade Runnera”, czyli kultowego cyberpunkowego filmu. W krytycznym tonie wypowiedział się o nim nawet William Gibson, jeden z ojców książkowego cyberpunka.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Polacy wymyślili świetną apkę, która ubierze cię, jak gwiazdę serialu. Atakują nowy, odległy rynek
0 0Krótka ławka trenera Morawieckiego. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
0 0Do kogo trafiają pieniądze z PFN? Detektyw ujawnia sztuczki na "wyprowadzanie środków"
0 0Smartfona powinniśmy używać co najmniej 25 lat. Ten raport jest zatrważający
0 0"Znaleźli lukę w systemie". Atak na rafinerie obnażył słabe punkty ich zabezpieczeń
0 0"Ktoś dobrze wybrał cel". Uderzenie w saudyjską ropę zaboli cały świat, również nas
NAUKA 0 0Polacy szykują inspirowaną glonami rewolucję w medycynie. Właśnie dostali na to 21 mln zł
0 0Rząd chce wiedzieć, gdzie jeździsz i za ile. Dane z Ubera i Bolta przejmą służby