Nietypowa promocja w CH Auchan. Dadzą zniżkę na zakupy za oceny na świadectwie

Przynieś świadectwo z wyróżnieniem, dostaniesz w Auchan nagrodę
Przynieś świadectwo z wyróżnieniem, dostaniesz w Auchan nagrodę Fot. Grzegorz Skowronek / Agencja Gazeta
Na nietypową promocję zdecydowało się Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Jeśli twoje dziecko dostanie jutro świadectwo z czerwonym paskiem, możecie dostać bon na 50 zł.


Bon za świadectwo
Jak donosi serwis WiadomościHandlowe.pl, nietypową akcję promocyjną zorganizowało Centrum Handlowe Auchan w Piasecznie. Każdy uczeń, który przyniesie w sobotę świadectwo z wyróżnieniem, otrzyma bon na zakupy.

Auchan oferuje 50 zł za każde świadectwo z paskiem. Wystarczy przynieść świadectwo, a także dokument ze zdjęciem do punktu informacyjnego na terenie galerii. Na nagrodę mogą liczyć uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.

Bony będzie można zrealizować w sklepach galerii handlowej poza hipermarketem Auchan. Liczba bonów jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Promocje marketów
Auchan dobrze wybrał moment promocji, a to w handlu bardzo ważne. Podobny krok uczynił niedawno Media Markt, który nie musiał się długo zastanawiać nad sposobem wykorzystania informacji, że tylko dyktafon z tej sieci dał radę słynnym "szumidłom" z korupcyjnej afery KNF.

W radiu można było usłyszeć reklamy, promujące słynne dyktafony. Również na stronie sieci można było znaleźć okolicznościowy baner z nową ofertą. Jej osią były dyktafony w cenie 169 złotych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.