By żądz moc móc wzmóc. Erotyczna bielizna z Zabrza sprzedaje się jak świeże bułeczki

Goście odwiedzający stoisko zabrzańskiej firmy na targach doceniają wysoką jakość wykonania oraz oryginalność i niepowtarzalność modeli
Goście odwiedzający stoisko zabrzańskiej firmy na targach doceniają wysoką jakość wykonania oraz oryginalność i niepowtarzalność modeli Facebook.com \ Me Seduce Lingerie
Tworzą ją wyłącznie kobiety, wszystko jest szyte i wytwarzane w Polsce. Bielizna i gadżety z zabrzańskiej firmy Me Seduce szturmem zdobywają kolejne rynki i nagrody konsumentów. Szczególną popularnością cieszą się minimalistyczne, fantazyjne ozdoby dla pań, zakładane na biust.


Markę Me Seduce stworzyła projektantka Edyta Szczekocka. Wiele lat pracowała na zlecenie innych firm, produkujących zmysłową bieliznę. W końcu zdecydowała o uruchomieniu własnej firmy i realizacji własnych pomysłów, bez korporacyjnych barier.

Produkty Me Seduce wyróżniają się zarówno stylistyką, jak i jakością. Szczekocka tworzy projekty odmienne od tego, co można znaleźć na targach odzieżowych, jak i erotycznych. Może właśnie dlatego polubiły ją klientki i klienci.

Bielizna szyta jest w Polsce, we własnych szwalniach. Obecnie należą do niej dwie linie – Me Seduce oraz Lume di Luna (bielizna do spania).

Firma Me Seduce produkuje, jako jedyna w Polsce... nasutniki, czyli fantazyjne ozdoby na sutki, ostatni hit mody erotycznej. Przykleja się je do skóry za pomocą specjalnego żelu, którym są powleczone od wewnątrz. Posiadają certyfikat Oeko-Tex, czyli są wolne od szkodliwych substancji mogących mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka.

– Ostatnie miesiące są dla naszej marki okresem wytężonej pracy, ale i sporej dozy satysfakcji z osiągniętych rezultatów. Jesienią zeszłego roku marka Me Seduce została laureatem prestiżowej nagrody branżowej XBiz Europe. Była to pierwsza edycja, mieliśmy więc zaszczyt otrzymać pierwszy w historii tej nagrody tytuł Marki Bielizny Roku. Warto jednocześnie podkreślić, że byliśmy jedyną polską marką w gronie zwycięzców. W styczniu tego roku otrzymaliśmy dwie nominacje do amerykańskiej edycji nagrody – w kategorii Marka Bielizny Roku oraz Kolekcja Bielizny Roku – wylicza Anna Haberko z Me Seduce, cytowana przez Dziennik Zachodni.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Magda StawskaMagda Stawska

Aby trwać trzeba przetrwać. Aby przetrwać trzeba działać. Człowiek od wieków poszukuje sposobów na bezpieczne trwanie.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Piotr BuckiPiotr Bucki

5 listopada 2016 roku portal BuzzFeed opublikował quiz. Do dziś zrobiło go ponad 5 milionów kobiet i kilkuset mężczyzn.