Akademia Finansów i Biznesu Vistula - dlaczego warto wybrać tę uczelnię?

Akademia Finansów i Biznesu Vistula może poszczycić się także licznymi nagrodami.
Akademia Finansów i Biznesu Vistula może poszczycić się także licznymi nagrodami. Mat. prasowe
Jesteś tegorocznym absolwentem szkoły średniej? W takim razie stoisz przed trudnym wyborem uczelni oraz studiowanego kierunku. Zewsząd zachęcają cię oferty szkół, które przekonują, że to właśnie one mają ci najwięcej do zaoferowania.


Ciekawe i perspektywiczne kierunki studiów
Każda osoba, która wybiera się na studia, wie doskonale, że nawet najlepsza uczelnia nie zapewni jej nauczania na wysokim poziomie, jeśli oferowane przez nią kierunki nie będą dostosowane do potrzeb rynku pracy. W przypadku Akademii Finansów i Biznesu Vistula studenci nie mają tego problemu.

Lista wykładanych kierunków jest naprawdę spora - co więcej, znajdują się na niej te naprawdę perspektywiczne, takie jak Zarządzanie, Ekonomia, Grafika, Informatyka czy Finanse i rachunkowość. Są to kierunki, które dobrze przygotowują do wejścia na konkurencyjny i wymagający rynek pracy, ponieważ większość z nich opiera się na wypracowaniu konkretnych, praktycznych umiejętności. 

Możliwość kształcenia się online
Obecnie bardzo wielu studentów łączy naukę z rozpoczęciem pracy zawodowej. Chcąc zdobywać cenne doświadczenie lub po prostu odciążyć finansowo rodziców, muszą godzić konieczność spędzania długich godzin na uczelni z wieczorową pracą i życiem towarzyskim. Bywa to trudne i męczące, a przy tym często wpływa na efektywność nauki.


Na szczęście studenci Akademii Finansów i Biznesu Vistula nie mają tego problemu. Uczelnia ta umożliwia im bowiem korzystanie z nauki online, dzięki czemu sporą część zajęć mogą nadrobić we własnym tempie, w zaciszu czterech ścian. Nauka online to elastyczne rozwiązanie, które w wielu czołowych uczelniach staje się dziś standardem.

Wysokie pozycje w rankingach
Kiedy przyszli studenci zastanawiają się jaką uczelnię wybrać, często udziela im się rad dotyczących sprawdzania rankingów. Nie ma w tym nic dziwnego - wysokie pozycje uczelni w niezależnych zestawieniach są bowiem obiektywnym i miarodajnym potwierdzeniem, że dana szkoła oferuje wysoki poziom kształcenia.

Warto więc w tym miejscu zauważyć, że Akademia Vistula może poszczycić się licznymi wyróżnieniami. Wśród nich wymienić możemy dwukrotnie zdobyte w roku 2018 i 2019 pierwsze miejsce w rankingu Perspektywy w kategorii „Umiędzynarodowienie” oraz pierwsze miejsce w rankingu ELA w kategorii „Zarządzanie”.

Liczne nagrody dla uczelni
Akademia Finansów i Biznesu Vistula może poszczycić się także licznymi nagrodami, które również stanowią potwierdzenie wysokiego poziomu kształcenia studentów. Wśród nich znajdziemy nagrody takie jak Certyfikat „Uczelnia Liderów” zdobyty w 2017 i 2018 roku. Na uwagę zasługuje również nagroda „Najlepszy partner w biznesie”, która stanowi potwierdzenie, że uczelnia ta współpracuje z przedsiębiorcami, dzięki czemu studenci często na etapie nauki znajdują już firmę, która będzie ich przyszłym miejscem pracy.

Więcej nagród i wyróżnień przyznanych Akademii Vistula znajdziesz na stronie internetowej: https://www.vistula.edu.pl/

Podsumowując, Akademia Finansów i Biznesu Vistula to uczelnia, która może zaoferować swoim studentom naprawdę sporo – od perspektywicznych, nastawionych na kształcenie praktycznych umiejętności kierunków, poprzez wysoki poziom kadry pedagogicznej, na nowoczesnych rozwiązaniach dotyczących nauki kończąc. Jest więc idealnym wyborem dla osób, którym zależy na tym, żeby studia rzetelnie przygotowały je do wykonywania zawodu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Polacy wymyślili świetną apkę, która ubierze cię, jak gwiazdę serialu. Atakują nowy, odległy rynek
0 0Krótka ławka trenera Morawieckiego. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
0 0Do kogo trafiają pieniądze z PFN? Detektyw ujawnia sztuczki na "wyprowadzanie środków"
0 0Smartfona powinniśmy używać co najmniej 25 lat. Ten raport jest zatrważający
0 0"Znaleźli lukę w systemie". Atak na rafinerie obnażył słabe punkty ich zabezpieczeń
0 0"Ktoś dobrze wybrał cel". Uderzenie w saudyjską ropę zaboli cały świat, również nas
NAUKA 0 0Polacy szykują inspirowaną glonami rewolucję w medycynie. Właśnie dostali na to 21 mln zł
0 0Rząd chce wiedzieć, gdzie jeździsz i za ile. Dane z Ubera i Bolta przejmą służby