Ministerstwo na pikniku u Rydzyka. Ujawniono, ile zapłacą za udział

Za obecność na imprezie Tadeusza Rydzyka Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej zapłaci 120 tys. zł.
Za obecność na imprezie Tadeusza Rydzyka Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej zapłaci 120 tys. zł. Fot. Tomasz Stanczak / Agencja Gazeta
Doroczny piknik Radia Maryja w Toruniu okazuje się fantastycznym miejscem na promocję rybołówstwa - a przynajmniej tak wynika z obecności na nim Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Na udział w imprezie resort wyda aż 120 tys. zł.


Jak pisze Onet, podczas wrześniowego pikniku Rodziny Radia Maryja w oddalonym 170 km od morza Toruniu, resort gospodarki morskiej będzie promował unijny program "Rybactwo i morze" na lata 2014-2020.

Partnerzy gospodarczy na pikniku Radia Maryja
Ministerstwo przekonuje, że udział w imprezie handlowo kojarzonej głównie ze sprzedażą książek i dewocjonaliów, pozwoli dowiedzieć się o programie potencjalnym beneficjentom oraz partnerom gospodarczym.

- Kwota poniesiona w ramach przedmiotowej umowy z organizatorem to 120 tys. złotych brutto. W ramach tej kwoty mieszczą się: przestrzeń wystawiennicza; stoisko promocyjno-informacyjne wraz ze sprzątaniem, ochroną, serwisem technicznym, obsługą oraz wyposażeniem multimedialnym; pokaz kulinarny z degustacją oraz zapleczem kuchennym i zespołem kucharskim; porcje degustacyjne z przyrządzonych ryb; strefa zabaw dla dzieci wraz zapewnieniem nagród dla uczestników zabaw; przestrzeń konsumpcyjna dla uczestników wydarzenia - tłumaczy MGMiŻŚ w odpowiedzi na pytanie Onetu.

Ministerstwo znajdzie się jednak w doborowym towarzystwie. Na tegorocznym pikniku pojawi się również stoisko Państwowego Gospodarstwa Wody Polskie, zaś patronami całej imprezy są m.in. minister obrony Mariusz Błaszczak oraz prezydent Torunia Michał Zaleski.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Polacy wymyślili świetną apkę, która ubierze cię, jak gwiazdę serialu. Atakują nowy, odległy rynek
0 0Krótka ławka trenera Morawieckiego. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
0 0Do kogo trafiają pieniądze z PFN? Detektyw ujawnia sztuczki na "wyprowadzanie środków"
0 0Smartfona powinniśmy używać co najmniej 25 lat. Ten raport jest zatrważający
0 0"Znaleźli lukę w systemie". Atak na rafinerie obnażył słabe punkty ich zabezpieczeń
0 0"Ktoś dobrze wybrał cel". Uderzenie w saudyjską ropę zaboli cały świat, również nas
NAUKA 0 0Polacy szykują inspirowaną glonami rewolucję w medycynie. Właśnie dostali na to 21 mln zł
0 0Rząd chce wiedzieć, gdzie jeździsz i za ile. Dane z Ubera i Bolta przejmą służby