Blisko 700 gości. Tak swoje 25-lecie świętowała firma należąca do polskich czempionów

W czwartek 12 września odbyła się kolejna część obchodów 25-lecia OKNOPLAST. W Nosalowym Dworze w Zakopanem zgromadzili się tym razem partnerzy handlowi firmy działający zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej
W czwartek 12 września odbyła się kolejna część obchodów 25-lecia OKNOPLAST. W Nosalowym Dworze w Zakopanem zgromadzili się tym razem partnerzy handlowi firmy działający zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej Materiały prasowe
Czwartek, 12 września. Nosalowy Dwór, hotel w Zakopanem. Na uroczystą galę zjeżdża blisko 700 osób z całej Europy. To okazja do tego, by powspominać historię, dokonać podsumowania, ale przede wszystkim przedstawić plany na przyszłość. W międzyczasie rozdawane są nagrody dla wyróżnionych partnerów i odbywa się wyjątkowy koncert. Tak ćwierćwiecze działalności świętował Oknoplast.


Tym razem podkrakowski producent stolarki okienno-drzwiowej na kolejną część obchodów 25-lecia istnienia (wcześniej celebrował je z mediami, pracownikami oraz ich rodzinami) zaprosił swoich partnerów handlowych z kraju i za granicy. Międzynarodowy biznes reprezentowali goście z m.in. Francji, Włoch, Niemiec czy Belgii. Event za sprawą aranżacji miejsca idealnie odwzorował hasło "OKNOPLAST: od 25 lat tworzymy przestrzeń".

Goście mogli już od wejścia podziwiać niezwykle designerski chillout room z wielkimi, futurystycznymi rzeźbami, a w sali bankietowej czekały na nich szereg specjalnie zaprojektowanych świateł, 16-metrowa rozsuwana dioda oraz diody boczne po obydwóch stronach sali. Wizualizacje na tych nośnikach stwarzały niesamowity efekt głębi.
– Celebracja obchodów to dla nas czas radości i podsumowań. Chcemy cieszyć się tym momentem ze wszystkimi, którzy pracowali w OKNOPLAST, współpracowali z firmą lub o niej opowiadali. Teraz chcemy podkreślić, jak ważni są dla nas partnerzy handlowi i podziękować im za zaangażowanie – komentował Mikołaj Placek, Prezes Grupy OKNOPLAST.

Obecny szef firmy z Ochmanowa podsumował 25 lat działalności grupy, jej obecną sytuację oraz zarysował plany dalszego rozwoju. Natomiast jego ojciec, Adam Placek, czyli założyciel polskiego giganta branży okiennej, podzielił się z uczestnikami wydarzenia najciekawszymi historiami z początków funkcjonowania założonego pod Krakowem przedsiębiorstwa.
W trakcie gali jubileuszowej prowadzonej przez Oliviera Janiaka wręczono nagrody dla wyróżniających się współpracowników marki. W ten sposób Grupa OKNOPLAST chciała wyrazić swoje podziękowanie dla partnerów handlowych za ich codzienne zaangażowanie, trud i serce, jakie wkładają we współpracę z czołowym w Europie producentem okien i drzwi.


Jubileusz w zakopiańskim hotelu Nosalowy Dwór Resort & Spa uświetnił koncert gwiazd jednego z najpopularniejszych polskich festiwali muzycznych – Krzysztofa Zalewskiego, Katarzyny Nosowskiej oraz sióstr Natalii i Pauliny Przybysz. Część artystyczną obchodów jubileuszowych pomyślano jako platformę łączącą świat tradycji i nowoczesności.
W ramach koncertu odbyły się więc trzy występy artystyczne. Najpierw Krzysztof Zalewski solo. Następnie w duecie z Katarzyną Nosowską porwali gości swoim nowoczesnym repertuarem. W nawiązującej do tradycji trzeciej części show Krzysztof Zalewski, tym razem w towarzystwie sióstr Przybysz, zaśpiewał utwory ikony polskiej sceny muzycznej – Czesława Niemena.

– Od początku roku obraliśmy strategię celebracji jubileuszu 25-lecia. Spotkanie z partnerami handlowymi miało być zaś momentem kulminacyjnym. Postawiliśmy sobie poprzeczkę bardzo wysoko, a finalny efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. – mówi Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu Grupy OKNOPLAST.
– To jeszcze nie koniec naszych obchodów. Cieszymy się jednak, że mogliśmy poświęcić ten dzień na docenienie wsparcia i pracy naszych partnerów handlowych. Liczymy, że razem z nami będą oni odważnie patrzeć w przyszłość branży oraz realizować kolejne ambitne plany – podsumowuje zorganizowany w Zakopanem jubileusz firmy Mikołaj Placek.

Artykuł powstał we współpracy z Grupą OKNOPLAST

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DZIEJE SIĘ 0 0Chcesz bojkotować Turcję za agresję na Kurdów? "To dla nich bolesne jak ukąszenia komara"
0 0Geniusz czystego zła. Twórcy "Billions" zrobią serial o niesławnym założycielu Ubera
0 0"Prywatne firmy nie powinny cenzurować polityków". Mark Zuckerberg popiera Twittera
0 0Twój szef cię nienawidzi? Nie musisz się zwalniać. Oto co powinieneś zrobić
0 0Ważny rejestr, o którym mało kto mówi. Jeśli się nie wpiszesz, wlepią ci gigantyczną karę
BIZNES 0 0Wymyślił, że będzie przynosił korpoludkom książki. "Znikają w 5 minut. Ludzie się na nie rzucają"
0 0Oto dziejowa sprawiedliwość. Ofiara naciągnęła na kasę internetowego oszusta
0 0Nie obserwujecie nas jeszcze na Instagramie? Będziecie zaskoczeni, co tam się wyprawia
0 0Tak zachowasz produktywność, gdy pracujesz zdalnie (a tak naprawdę wcale tego nie chcesz)