O autorze
Brytyjsko - polska kancelaria podatkowa, oferująca autorskie rozwiązania optymalizacji podatkowej w oparciu o ponad dwunastoletnie doświadczenie na połączonych rynkach Wielkiej Brytanii i Polski.

Oferta firmy obejmuje pełen zakres usług od momentu założenia np. brytyjskiej spółki limited, poprzez miesięczne rozliczenia pracowników oraz dyrektorów po rozliczenie roczne włącznie. Firma oferuje kompleksowe usługi księgowe dla firm brytyjskich jak również pracowników i kadry zarządzającej.

W Admiral Tax pracują tylko najlepsi i najbardziej doświadczeni specjaliści z dziedziny księgowości i usług podatkowych, doskonale znający realia prowadzenia działalności gospodarczej zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii. Eksperci Admiral Tax chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Dodatkowo, firma przejmuje na siebie pełen kontakt z urzędami. Nawet osoby, które nie znają języka angielskiego mogą za pośrednictwem Admiral Tax korzystać z dobrodziejstw brytyjskiego systemu prawno – podatkowego.

Kancelaria Admiral Tax

Za usługi księgowe zapłacisz Bitcoinem

Admiral Tax akceptuje płatności Bitcoinem
Admiral Tax akceptuje płatności Bitcoinem Shutterstock
W czerwcu Admiral Tax, kancelaria podatkowo - księgowa, wprowadziła możliwość rozliczeń w walutach cyfrowych. Dużą cześć klientów firmy stanowią przedsiębiorcy związani z rynkiem kryptowalut, ale to nie jedyny powód wdrożenia rozliczeń w popularnym Bitcoinie. Firma wyraźnie otwiera się na biznesy technologiczne.


"Struktura biznesu, który szuka możliwości ekspansji zagranicznej w postaci spółki zagranicą i w konsekwencji zostaje naszym klientem bardzo się zmienia. W ostatnim czasie na dużo większą niż dotychczas skalę zaczęliśmy współpracować ze start-upami technologicznymi. Nie tylko przedsiębiorcy handlujący kryptowalutami pytało o taką możliwość, ale także wiele firm technologicznych i freelnacerów. Wdrożenie płatności Bitcoinem nastąpiło na początku czerwca i na razie obie strony - zarówno klienci, jak i my - jesteśmy bardzo zadowoleni" - mówi Agnieszka Moryc, Dyrektor Zarządzająca Admiral Tax.

Firma nadal obsługuje płatności w walutach tradycyjnych jak złotówki, funty i euro. Chęć przejścia na rozliczenia w kruptowalutach należy po prostu zgłosić, a waluta rozliczeń może zostać w każdym momencie zmieniona. Firma tym samym pokazuje, że nie tylko nie ignoruje trendów, ale przede wszystkim wychodzi klientom naprzeciw.

"Ponieważ rozumiemy czym jest biznes i jakimi prawami się rządzi, pozwalamy klientom Admiral Tax swobodnie i wielokrotnie przechodzić między walutami. To my jesteśmy dla nich, a fakt, że zajmujemy się m.in. optymalizacją zobowiązuje nas do szerokiego patrzenia na korzyści naszych klientów, bardziej niż na własne" - wyjaśnia Moryc.


Na pytanie czy firma straci czy zyska na takim podejściu, dyrektor odpowiada, że jest zainteresowana przede wszystkim długofalowymi korzyściami i rozwojem firmy:

"Ryzyko kursowe jest zawsze, ale ryzyko jest wpisane w prowadzenie każdego przedsiębiorstwa - czy start-upu czy dojrzałej firmy" - dodaje.

Admiral Tax to kancelaria podatkowo - księgowa od kilkunastu lat z powodzeniem przenosząca polskich przedsiębiorców do krajów o wyższym poziomie przyjazności dla biznesu. Kierunki polecane przez Admiral Tax to m.in. Wielka Brytania i Irlandia, ale na liście nie brakuje też możliwości utworzenia firmy w Stanach Zjednoczonych, Panamie czy na Malcie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Polacy wymyślili świetną apkę, która ubierze cię, jak gwiazdę serialu. Atakują nowy, odległy rynek
0 0Krótka ławka trenera Morawieckiego. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
0 0Do kogo trafiają pieniądze z PFN? Detektyw ujawnia sztuczki na "wyprowadzanie środków"
0 0Smartfona powinniśmy używać co najmniej 25 lat. Ten raport jest zatrważający
0 0"Znaleźli lukę w systemie". Atak na rafinerie obnażył słabe punkty ich zabezpieczeń
0 0"Ktoś dobrze wybrał cel". Uderzenie w saudyjską ropę zaboli cały świat, również nas
NAUKA 0 0Polacy szykują inspirowaną glonami rewolucję w medycynie. Właśnie dostali na to 21 mln zł
0 0Rząd chce wiedzieć, gdzie jeździsz i za ile. Dane z Ubera i Bolta przejmą służby