O autorze
Anna Szubert jest pierwszym w Polsce certyfikowanym w USA Strategiem Personal Brandingu. Doradza firmom i osobom indywidualnym z zakresu budowania marki osobistej, kształtowania wizerunku, PR i protokołu biznesowego. Do grona jej klientów należą osoby ze świata sztuki, polityki, menedżerowie, przedsiębiorcy. Występuje jako prelegentka na wielu konferencjach, pisze artykuły do gazet biznesowych. Jest członkinią Stowarzyszenia Mówców Profesjonalnych – organizacji zrzeszającej najlepszych mówców motywacyjnych w Polsce oraz wykładowcą akademickim. Rok temu otrzymała statuetkę kobiety biznesu w konkursie organizowanym przez magazyn Businesswoman & Life, a w tym roku otrzymała nagrodę w plebiscycie Polskie Lwice Biznesu w kategorii rozwój osobisty.

Twitter
Facebook
annaszubert.com
personalbrandingpolska.pl

Marka Wspiera Markę- wyjątkowy pokaz mody w Polsce

Patrycja Plesia, Hulya Eric, Midiami- trójka z dziesiatki
1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.


To będzie fantastyczny wieczór dla miłośników polskich projektów z branży mody!
1 czerwca 2019, w nowoczesnych wnętrzach Hali Expo w Łodzi odbędzie się trzecia edycja pokazu (a łącznie z innymi miastami siódma) Marka Wspiera Markę.
Projekt powstał we współpracy Województwa Łódzkiego i Personal Branding Polska. To wyjątkowe wydarzenie na skalę Polski.

Projektanci zapraszani są do udziału w projekcie całkowicie bezpłatnie; ich wkładem w pokaz jest pełne zaangażowanie w promocję nie tylko własnych kolekcji, ale wszystkich, które pojawią się tego dnia na pokazie. To wyraz patrzenia na rynek mody w Polsce znacznie dalej niż przez pryzmat konkurencji. To pokazanie, że jako Polacy mamy do zaoferowania niezwykłą kreatywność, której wartość jest równa innym uznanym na świecie projektantom.
To własnie jest cel Marka Wspiera Markę- zbudowanie rozpoznawalnego wydarzenia na skalę europejską i promocja polskiego dizajnu na rynkach poza Polską.
1 czerwca zobaczymy kolekcje 10 projektantów; w sumie aż 122 sylwetki.
Wśród nich pojawiają się nazwiska już szerzej znane łódzkiej publiczności jak Maciej Piłat, Patrycja Plesiak, Milidiami, Cosel czy Angelika Józefczyk, jak również Kovalowe, Katarzyna Kukułka, Hulya z kolekcjami dyplomowymi oraz projektanci spoza Łodzi- Bartmańska i Hojnatzka, które zaprezentują swoje najnowsze kolekcje wiosenno-letnie.

Pokazy rozpoczną się o godzinie 19.00, a planowane zakończenie przewiduje się na
godz. 21.00. Wstęp na zaproszenia. Ponad 100 zaproszeń jest przewidzianych dla gości, którzy zgłoszą mailowo chęć uczestniczenia w pokazie (decyduje kolejność zgłoszeń).
Więcej informacji: MarkaWspieraMarke
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Magda StawskaMagda Stawska

Aby trwać trzeba przetrwać. Aby przetrwać trzeba działać. Człowiek od wieków poszukuje sposobów na bezpieczne trwanie.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Piotr BuckiPiotr Bucki

5 listopada 2016 roku portal BuzzFeed opublikował quiz. Do dziś zrobiło go ponad 5 milionów kobiet i kilkuset mężczyzn.