O autorze
Best 2 Invest - System Wsparcia Rozwoju Biznesu to platforma, w której samodzielnie dokonasz analizy rynku, zapoznasz się z otoczeniem biznesowym w Polsce, a także znajdziesz przyszłych partnerów biznesowych.

Siła networkingu. The BSS Forum i Gala Outsourcing Stars 2016

Pro Progressio
Już 31 stycznia 2017 do Polski zawitają światowi liderzy branży BSS. Tegoroczna, czwarta już edycja Gali Outsourcing Stars zostanie rozszerzona o poprzedzającą ją część konferencyjną. Oznacza to jeszcze więcej wiedzy i networkingu. W trakcie The BSS Forum w Lublinie możliwe będzie nawiązanie kontaktu z partnerami z USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Ukrainy, Rumunii, Litwy.


Networking to nie tylko budowanie sieci kontaktów, ale także wymiana informacji i doświadczeń oraz wzajemne wsparcie. Pomijając tę „ludzką twarz” biznesu ciężko jest dzisiaj odnieść sukces. W jaki sposób budować i utrzymywać pozytywne relacje, które zaowocują zaufanymi kontaktami biznesowymi? Przede wszystkim bywać i dać się poznać. Doskonałą okazją są wydarzenia branżowe gromadzące ekspertów i liderów z danego sektora.

Tegoroczna edycja Outsourcing Stars, najważniejszego podsumowania branży BSS w Polsce, odbędzie się w Lublinie, będącym jedną ze wschodzących gwiazd sektora BSS. W bieżącym roku miasto obchodzi swoje 700 lecie, a wydarzenie będzie biznesową inauguracją tego jubileuszu.Galę Outsourcing Stars 2016 poprzedzi The BSS Forum – konferencja z udziałem międzynarodowych ekspertów.

The BSS Forum odbędzie się pod hasłem „We know how”. Głos zabiorą eksperci z firm analizujących rynek usług outsourcingowych, a także reprezentanci władz miast oraz najważniejszych międzynarodowych organizacji branżowych: IAOP, Global Sourcing Association, ASPIRE, Deutscher Outsourcing Verband, Lviv IT Cluster. Jest to doskonała okazja nie tylko do pogłębiania wiedzy na temat rynku i najnowszych trendów biznesowych, ale także wiele godzin networkingu z udziałem najważniejszych osobistości świata outsourcingu – mówi Wiktor Doktór, Prezes Fundacji Pro Progressio.


W trakcie wieczornej części wydarzenia – Gali Outsourcing Stars 2016 już po raz czwarty przyznane zostaną nagrody dla najprężniej rozwijających się firm oraz instytucji związanych z sektorem. Uczestnicy konkursu mogli zgłaszać swoje organizacje w 12 kategoriach. Wśród ocenianych kryteriów znajdują się między innymi wzrost zatrudnienia oraz nowych kontraktów. Outsourcing Stars to jedyne niekomercyjne nagrody branży outsourcingu w Polsce.

Trzy poprzednie edycje Gali Outsourcing Stars zgromadziły łącznie blisko tysiąc znamienitych gości: przedstawicieli Ministerstw, Prezydentów polskich miast, Prezesów Izb, Agencji i innych instytucji otoczenia biznesu, Prezesów i Dyrektorów Zarządzających wielu polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Rejestracja uczestników wydarzenia odbywa się na stronie: https://www.bssforum.com/

Kontakt do Biura Prasowego:
Magdalena Dymek, Triple PR
22 216 54 20, 601 542 502
magdalena.dymek@triplepr.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0W sukces tej Polki nikt nie wierzył. Uparła się i stworzyła rewolucyjny krem antysmogowy
0 0Bill Gates jest niemożliwy! Żeby nakarmić świat, hakuje... proces fotosyntezy
DZIEJE SIĘ 0 0Cyfrowi kryminaliści spuszczają nam spory łomot. "Ale mamy coś, czego nie mają oni"