O autorze
liczne integracje z systemami zewnętrznymi. Odpowiada za wizję produktu, zdobywanie nowych rynków oraz dystrybucję. Przedsiębiorca z czternastoletnim doświadczeniem. Tworzył strategie biznesowe i marketingowe, a z jego rozwiązań technologicznych korzystały firmy takie jak: T-Mobile, DDB Tribal, McDonalds, Starcom. Prelegent największych krajowych i międzynarodowych konferencji. Prowadzi stałą rubrykę o technologii reklamowej w ekosystemie Facebook w Magazynie Online Marketing. Jego artykuły są publikowane w wielu branżowych czasopismach takich jak Marketer+, Mensis i inne. Szkoleniowiec, wykładowca. Poza pracą można go spotkać na Akademii Morskiej w Gdyni, Wyższej szkole Europejskiej w Krakowie, Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie dzieli się wiedzą z przyszłymi przedsiębiorcami i menadżerami.

Facebook
LinkedIn
Google Plus
email: daniel@fasttony.es

Polski startup stworzył pierwszą na świecie aplikację mobilną optymizująca koszty reklamy na Facebook

FastTony.es
Twórcy FastTony.es – narzędzia do tworzenia i optymalizacji kampanii na Facebooku z opcjami reklamowymi niedostępnymi w zwykłym Ads Managerze – przygotowali aplikację, którą na tle natywnego klienta wyróżnia system podpowiedzi, dzięki którym jesteśmy w stanie lepiej optymalizować kampanię.


Aplikacja potrafi zasugerować szereg zmian: od wielkości bidu po zawężenie lub rozszerzenie grupy docelowej. FastTony.es sama wskazuje na przykład, jak określona grupa klikała w podobne reklamy i na tej podstawie proponuje, jakie zmiany należy wprowadzić, by osiągnąć lepsze wyniki.

Z aplikacją Fasttony.es masz możliwość obsługi wszystkich przypisanych do użytkownika kont reklamowych, Już samo to sprawia, że aplikacja stanowi łakomy kąsek dla pracowników agencji, freelancerów czy wszystkich osób obsługujących różne kampanie na kilku kontach jednocześnie lub jedną kampanię w ramach różnych kont.Ciekawą opcją jest możliwość uruchomienia zabezpieczenia aplikacji PINem. Kod dodaje pewności, że w razie utraty telefonu nikt niepowołany nie dostanie się do naszych kampanii. W przypadku kradzieży dzięki zabezpieczeniu PINem złodziej nie dobierze się do naszego numeru karty kredytowej i kodu CVC, a ponadto – z bardziej humorystycznych, aczkolwiek prawdopodobnych zdarzeń – możemy bez obaw dać telefon do zabawy dziecku, mając pewność, że nie popsuje nam przypadkiem ustawień reklam.
Na podstawowym poziomie – obsługi kampanii – aplikacja FastTony.es pozwala na przykład jednocześnie włączać lub wyłączać wszystkie reklamy w ramach kampanii, analizować statystyki (ilość akcji, kliknięć, wyświetleń filmu, itd.) czy edytować ustawienia poszczególnych reklam (w tym wielkość bidu!). Podsumowanie konta pozwala błyskawicznie zorientować się w średnich kosztach CPM czy CPLC, dzięki czemu łatwiej podjąć decyzję o wprowadzaniu zmian. Obsługa aplikacji jest szybka i prosta, a od każdej opcji dzieli nas jedynie kilka puknięć palcem.Aplikacja jest bezpłatna i już dostępna w wersji na Androida, jak i urządzenia Apple. Na razie brak informacji o wersji na Windows Phone.

Aplikację można pobrać z linków poniżej:
Google play : Facebook Ads Manager
Apple store: Facebook Ads Manager
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DZIEJE SIĘ 0 0Chcesz bojkotować Turcję za agresję na Kurdów? "To dla nich bolesne jak ukąszenia komara"
0 0Geniusz czystego zła. Twórcy "Billions" zrobią serial o niesławnym założycielu Ubera
0 0"Prywatne firmy nie powinny cenzurować polityków". Mark Zuckerberg popiera Twittera
0 0Twój szef cię nienawidzi? Nie musisz się zwalniać. Oto co powinieneś zrobić
0 0Ważny rejestr, o którym mało kto mówi. Jeśli się nie wpiszesz, wlepią ci gigantyczną karę
BIZNES 0 0Wymyślił, że będzie przynosił korpoludkom książki. "Znikają w 5 minut. Ludzie się na nie rzucają"
0 0Oto dziejowa sprawiedliwość. Ofiara naciągnęła na kasę internetowego oszusta
0 0Nie obserwujecie nas jeszcze na Instagramie? Będziecie zaskoczeni, co tam się wyprawia
0 0Tak zachowasz produktywność, gdy pracujesz zdalnie (a tak naprawdę wcale tego nie chcesz)