O autorze
W Instytucie Biznesu Rodzinnego wspieramy polskich przedsiębiorców rodzinnych i badaczy zajmujących się tematyką przedsiębiorczości rodzinnej. Tworzymy platformę wymiany wiedzy i doświadczeń wśród przedstawicieli świata biznesu i nauki oraz stymulujemy rozwój przedsiębiorczości wśród młodego pokolenia.

Współpracujemy z właścicielami wiodących polskich przedsiębiorstw rodzinnych, specjalistami wspierającymi ich w strategicznych decyzjach oraz naukowcami skupiających się na badaniach przedsiębiorczości rodzinnej.

Na blogu eksperci Instytutu Biznesu Rodzinnego dzielą się wiedzą i doświadczeniem z zakresu innowacyjnych strategii rozwoju, planowania i wdrażania procesu sukcesji, optymalizacji rozwiązań prawnych i podatkowych, efektywnej komunikacji czy budowania marki firmy rodzinnej.

Prezentujemy tu również wyniki naszych badań oraz zapowiadamy nasze najważniejsze wydarzenia: Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych i konkurs Firma Rodzinna Roku.

Jak być synem lub córką właściciela firmy rodzinnej? Budowa własnej tożsamości zawodowej

www.nextg.pl
www.nextg.pl Instytut Biznesu Rodzinnego
Na którym z siedmiu kroków skutecznej sukcesji jesteś? Podjąłeś już decyzję o swojej przyszłości, w firmie rodzinnej lub poza nią – wiesz już, czy w ogóle chcesz być przyszłym liderem firmy rodziców? Zdobywasz wiedzę? Rodzice przekazali Ci już pewne obszary zarządzania? A może jesteś już w pełni samodzielnym prezesem, a wszystkie udziały są w Twoich rękach? Niezależnie od etapu, na którym jesteś, jeśli wychowałeś się w rodzinie biznesowej, Kongres Next Generation jest dla Ciebie!


Jak pomóc sobie nawzajem w procesie sukcesji? Porozmawiajmy o zarządzaniu emocjami i utrzymywaniu równowagi życia i pracy w rodzinnej firmie. Spójrzmy na sukcesję jako dobrze zaplanowany i nadzorowany projekt – radzi Bartosz Nowicki, Dyrektor Operacyjny, POZBRUK sp. z o.o. sp. j. Więcej o swoich sukcesyjnych doświadczeniach opowie 18-19 października 2018 w Poznaniu. Wydarzenie Next Generation dla młodego pokolenia firm rodzinnych organizuje Instytut Biznesu Rodzinnego.

Wielu młodych ludzi stoi przed dylematem wyboru swojej własnej ścieżki kariery. Zostać w firmie rodzinnej czy rozwijać się w korporacji? A może założyć własny start-up? Dorosłe dzieci wychowane w firmach rodzinnych mają wiele pomysłów na siebie - i dobrze! Chcemy, żebyś jako sukcesor nauczył się podejmować samodzielne decyzje i spełniać swoje marzenia!
Na NextG spotka się 250 uczestników wychowanych w rodzinach biznesowych, wśród nich m.in. prelegenci i paneliści: Milena i Grzegorz Inglot (INGLOT), Robert Podleś (COBI), Filip Nowakowski i Paweł Olewiński (NOVOL), Jacek Stolarski (SaMASZ) czy Joanna Darul (Kupiec)! Sukcesorzy będą mogli rozmawiać o swoich małych i dużych zwycięstwach, ale też o tym, co ich frasuje i przyprawia o ból głowy. To Kongres, podczas którego króluje szczerość. Uczestnicy wezmą też udział w kilku panelach dyskusyjnych (np. Siła rodzeństw czy Tożsamość sukcesora) oraz w kreatywnych warsztatach prowadzonych przez ekspertów – wszystko aby mogli podjąć jak najlepsze mądre decyzje. A wieczorem 18 października w programie największa w Polsce IMPREZA DLA SUKCESORÓW w Klubie PACHA Poznań – jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów w Europie.
- NextG to nie jest konferencja, konferencje są nudne, a tutaj nie ma czasu się nudzić! – ocenia Michał Wojas, sukcesor WOJAS SA. Dołącz do przyszłych liderów polskiej gospodarki!
Rejestracja na stronie: www.nextg.pl

III Ogólnopolski Kongres Next Generation
18-19 października 2018, Poznań, Hotel Blow Up Hall 5050
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.