O autorze
Ekspert personal brandingu & brandingu.

Pomaga przedsiębiorcom, menadżerom, specjalistom i ekspertom różnych branż, rozwijać ich biznesy, na bazie silnej marki. Silna marka jest własnym i niepowtarzalnym kanałem marketingowym, dzięki któremu buduje się grono wiernych klientów.

Prowadzi projekty z klientami indywidualnymi, pracując nad ich markami osobistymi. Pomaga im, na bazie własnego potencjału, zbudować markę osobistą, dzięki której będą mogli skutecznie kierować karierą zawodową, własnym biznesem i świadomie funkcjonować we współczesnym, konkurencyjnym świecie.
Pracuje z osobami, które są świetnymi specjalistami i ekspertami w swojej branży, ale nie wiedzą jak się „sprzedać”, jak obrócić swoje talenty i wiedzę w pieniądze, jak wyróżnić się i zakomunikować światu siebie i swoje usługi i produkty.

Współpracuje także z małymi i średnimi firmami, opracowując personalizowane strategie dla marki firmy, produktu, usługi.

Prowadzi również szkolenia i warsztaty, na których uczy jak skutecznie budować markę i korzystać z najskuteczniejszych narzędzi komunikacji.

Bazując na 17-letnim doświadczeniu, wykorzystuje praktyczną wiedzę z zakresu najnowszych narzędzi brandingu, marketingu, komunikacji, psychologii społecznej oraz storytellingu. Korzysta z metodologii diagnozowania talentów Extended DISC.

Jest praktykiem biznesu, menedżerem, doradcą, współzałożycielem kilku spółek, członkiem The Chartered Institute of Marketing.

Założyła i prowadzi z sukcesem projekt www.sukcesnaobcasach.com, którego celem jest uczenie i rozwijanie przedsiębiorczych kobiet oraz wspieranie w biznesie.

Występuje jako prelegentka podczas konferencji na terenie całego kraju. Pisze liczne artykuły publikowane w mediach. Jest laureatką Plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza 2015.

Szczegóły na www.wolyniecsobczak.com

Sukces Na Obcasach - kobieca społeczność dynamicznie rozwija się w Poznaniu

Sukces Na Obcasach
Sukces Na Obcasach własne
Jeśli jesteś kobietą przedsiębiorczą, aktywną, chcesz się rozwijać, uczyć, poznawać nowe, ciekawe osoby – dołącz do społeczności kobiet, która regularnie spotyka się w Poznaniu w Concordia Design w ramach projektu Sukces Na Obcasach.


Sukces Na Obcasach to cykliczne spotkania dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces.

Dla wszystkich kobiet, w każdym wieku, z każdej branży, na każdym stanowisku, prowadzących własną firmę lub pracujących na etacie, z doświadczeniem i będących na początku drogi zawodowej. Spotykamy się również, aby nawiązywać nowe znajomości, kontakty biznesowe i relacje przyjacielskie.


Wyróżniamy się tym, że spotkania prowadzone są według innowacyjnej formuły networkingowej, która łączy naukę, rozwój i przestrzeń na prezentację siebie. Uczymy korzystać z najskuteczniejszych narzędzi pomagających rozwijać i promować siebie i swój biznes.


Uczestniczkami spotkań są kobiety w różnym wieku i na różnym etapie życia – od studentek po aktywne zawodowo kobiety chcące uczyć się i zdobywać umiejętności ułatwiające poruszanie się w świecie przedsiębiorczości i osiągnięcie sukcesu, cokolwiek to znaczy dla każdej z nas.Jak wyglądają spotkania?


Spotkania prowadzone są według innowacyjnej formuły networkingowej, która łączy naukę, rozwój i przestrzeń na prezentację siebie. Na każdym spotkaniu uczymy korzystać z najskuteczniejszych narzędzi pomagających rozwijać i promować siebie i swój biznes.

Na spotkania zapraszamy również w charakterze gości osoby nietuzinkowe, z pasją, które uczą nas nowych umiejętności, pomocnych zarówno w życiu, jak i w biznesie.

Każde spotkanie to duża dawka nowej wiedzy i inspiracji, praktyczne ćwiczenia. Jeśli temat jest bardzo obszerny to skupiamy się na spotkaniu na tym jednym temacie, tak było np. z budowaniem pewności siebie. Na ostatnim spotkaniu miałyśmy z kolei dwa tematy, które przydają się i w pracy i w domu, czyli relacje damsko-męskie oraz własna metafora sukcesu, bo dla każdej z nas sukces oznacza coś innego i warto uświadomić sobie co tak naprawdę dla nas oznacza sukces.

Nasze spotkania to zawsze nowe znajomości i przyjaźnie, nauka nowych rzeczy i umiejętności, wymiana doświadczeń, nowe kontakty również biznesowe. No i oczywiście miło spędzony czas w gronie niezwykłych i przedsiębiorczych kobiet.

Jaka będzie tematyka najbliższego spotkania?


Już 8 czerwca spotykamy się w Concordia Design i nauczymy się tworzyć tzw. elevator pitch, czyli jak przedstawić siebie i swój produkt/usługę w 20 sekund, aby zostać zapamiętanym, co jest ogromnym wyzwaniem w dzisiejszych konkurencyjnych czasach, gdy zewszą jesteśmy bombardowani najróżniejszymi komunikatami. Poznamy również narzędzia coachingowe wspierające rozwój każdej z nas. Te dwa tematy to takie „must have“ każdej kobiety sukcesu!

Dodatkowo wprowadzamy zupełną nowość - wybierzemy 5 osób, które otrzymają konsultację swojej wypracowanej na spotkaniu autoprezentacji i na kolejnym spotkaniu będą mogły przedstawić i zareklamować siebie i swój biznes publicznie, przed wszystkimi uczestniczkami spotkania. Zaprezentujemy te osoby również na fejsbukowej stronie projektu ‪‎Sukces Na Obcasach‬ :-)

Zapraszamy serdecznie wszystkie Panie z Poznania i okolic na spotkanie Sukcesu Na Obcasach - 8 czerwca g. 18 w Concordia Design.

Szczegółowe informacje i bilety www.sukcesnaobcasach.com/spotkania

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DZIEJE SIĘ 0 0Cyfrowi kryminaliści spuszczają nam spory łomot. "Ale mamy coś, czego nie mają oni"
0 0Geniusz czystego zła. Twórcy "Billions" zrobią serial o niesławnym założycielu Ubera
0 0"Prywatne firmy nie powinny cenzurować polityków". Mark Zuckerberg popiera Twittera
0 0Twój szef cię nienawidzi? Nie musisz się zwalniać. Oto co powinieneś zrobić
0 0Ważny rejestr, o którym mało kto mówi. Jeśli się nie wpiszesz, wlepią ci gigantyczną karę
BIZNES 0 0Wymyślił, że będzie przynosił korpoludkom książki. "Znikają w 5 minut. Ludzie się na nie rzucają"
0 0Oto dziejowa sprawiedliwość. Ofiara naciągnęła na kasę internetowego oszusta
0 0Nie obserwujecie nas jeszcze na Instagramie? Będziecie zaskoczeni, co tam się wyprawia
0 0Tak zachowasz produktywność, gdy pracujesz zdalnie (a tak naprawdę wcale tego nie chcesz)