O autorze
Nazywam się Marcin Brzeziński i jestem właścicielem firmy Gogler. Rozwijam dziś biznesy ponad dwustu przedsiębiorstw w całym kraju, doradzając im w kwestii marketingu internetowego m.in. pozycjonowania, kampanii AdWords i reklam Facebook. Na NaTemat i INNPoland będę ambasadorem kwestii Polski Wschodniej, bo tutaj prowadzę i rozwijam własną firmę. Na moim blogu znajdziecie teksty na temat nowych technologii, testy gadżetów i sprzętu sportowego, z którego korzystam w wolnym czasie. EMAIL: m.brzezinski@gogler.pl

Prokop, Hołowczyc, Wajda i kilkunastu polskich przedsiębiorców wydało biznesowy poradnik

fot. Gogler
Kilkunastu facetów, którym starczyło charakteru, aby osiągnąć sukces w biznesie.


W polskich empikach pojawiła się książka "Skuteczny biznes czyli... Gra o sukces" - zbiór wyjątkowo ciekawych wywiadów z polskimi przedsiębiorcami i gwiazdami: Jerzym Stuhrem, Andrzejem Wajdą, Ryszardem Rembiszewskim, Krzysztofem Hołowczycem i Marcinem Prokopem. Z przyjemnością przyjąłem zaproszenie do udziału w tym projekcie.

Książka stanie pewnie na półkach księgarni obok dziesiątek poradników typu "jak wygrać życie"... Czym się od niej rożni "Skuteczny biznes"? Tutaj nikt z nas nie daje złotych rad. Po prostu opowiadamy o swoim podejściu do pracy, pracowników, pieniędzy, ale też rodziny i sportu. Opowiadamy o tym jak udaje nam się nie tylko prowadzić sensowne biznesy, ale też nie tracić z oczu prostej reguły: "Pracujesz, aby żyć. Nigdy na odwrót.". Jesteśmy przedsiębiorcami, nie zapominając o tym, że jesteśmy także kumplami, mężami i ojcami. Nie mówcie, że nigdy nie mieliście tego typu rozterek. Życie pędzi i nie możemy pozwolić, aby przeleciało nam między palcami.

Ostatnio zastanawiam się nad kupnem przyczepy campingowej. Przy dwójce małych dzieci i nieprzewidywalnym kalendarzu, ciężko pozwolić sobie na zagraniczne podróże. Właściwie potrzebowałem biura na kolkach - miejsca, w którym mogę pracować, mój czteroletni syn mógłby - dwa kroki od mojego "biura" - bawić się na plaży, a żona liczyć na moją pomoc przy dwuletniej córce. Wreszcie to miejsce, w którym mogę spędzać z żoną czas, w którym każdego poranka możemy spełniać swoje marzenia o podróży nad morze, w góry czy Mazury. Zupełna wolność. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

Marcin Brzeziński, Gogler
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYWIAD 0 0Od spalonej wątróbki do wynalezienia internetu. Fascynujący życiorys Paula Barana
0 0O pracy w tym miejscu marzą tysiące. Właśnie ruszyła rekrutacja dla Polaków
0 0Czy można przeklinać w pracy? Odpowiedź jest bardziej skomplikowana, niż się wydaje
0 0Syn twórcy plastikowych toreb o intencji ojca. „Zostały wynalezione, by chronić planetę”
0 0Gdzie są podatki, tam zawsze będzie szara strefa. Tak wygląda "praca na czarno" w Polsce
0 0VAT na e-booki spadł, ceny ani drgną. Czytelnicy są wściekli, ale nie znają całej prawdy

INNSPIRACJE

0 0Polak rozkręcił świetny biznes w USA. Zdradza, jak radzić sobie z porażką i brakiem motywacji
0 0W sukces tej Polki nikt nie wierzył. Uparła się i stworzyła rewolucyjny krem antysmogowy

STARTUPY

0 0Amerykańskim naukowcom się nie udało, a one to zrobiły. Tak powstały innowacyjne kosmetyki
0 0Start-up chce zasilać samochody wodą i alkoholem. Ale trochę się zapędzili