O autorze
Nazywam się Marcin Brzeziński i jestem właścicielem firmy Gogler. Rozwijam dziś biznesy ponad dwustu przedsiębiorstw w całym kraju, doradzając im w kwestii marketingu internetowego m.in. pozycjonowania, kampanii AdWords i reklam Facebook. Na NaTemat i INNPoland będę ambasadorem kwestii Polski Wschodniej, bo tutaj prowadzę i rozwijam własną firmę. Na moim blogu znajdziecie teksty na temat nowych technologii, testy gadżetów i sprzętu sportowego, z którego korzystam w wolnym czasie. EMAIL: m.brzezinski@gogler.pl

Zasypiasz przy filmie? Polubisz klawiaturę All-in-One Media

Klawiatura All-in-One Media od Microsoft
Klawiatura All-in-One Media od Microsoft www.gogler.pl
Microsoft All-in-One Media to połączenie klawiatury i myszki. Jeśli zdarza się Wam zasypiać przy ekranie telewizora lub komputera, wiecie doskonale jakim wyczynem jest podnieść rozespanego człowieka. Aby wyłączyć światło lub np. ekran, trzeba wówczas wysiłku godnego himalaisty.


Microsoft All-in-One - test klawiatury z wbudowaną myszką
Pamiętam swoją pierwszą bezprzewodową klawiaturę. Wreszcie mogłem zapauzować film lub grę, nie wstając z kanapy. To wcale nie musi być kwestia lenistwa. Czasami po prostu na kanapie obok nas leży kobieta i sytuacja wymaga zrobienia pauzy. Innym razem przerywamy film, bo musimy sprawdzić pilny email z biura lub obejrzeć nowy mem na Facebooku. Bezprzewodowa klawiatura i myszka to już niezły luksus. Niestety nawet ta sytuacja ma swoje słabe strony. Nie wiedzieć dlaczego, myszka zachowuje się czasami jak klucze wrzucone do plecaka – po prostu znika. Innym razem ma problem z baterią... Pad wbudowany w klawiaturę okazuje się bardzo sensownym i praktycznym rozwiązaniem. Oczywiście producent proponuje nam kilka pomocnych i funkcjonalnych gestów na touchpadzie.

Klawiatura wodoodporna - sprawdzam
W pierwszej rozmowie z Microsoft usłyszałem, że klawiatura jest nie tylko wodoodporna, ale także piwoodporna. Nie do końca jestem w stanie sprawdzić jak znosi promile, ale sam płyn faktycznie wytrzymała.
W pierwszej chwili myślałem, że producent umyślnie wysłał mi mokry egzemplarz. Po podłączeniu okazało się, że świetnie działa. Później dowiedziałem się, że przez pomyłkę podesłali mi egzemplarz pochodzący z "wodnych testów". Dobrze się stało, bo nie musiałem już topić tej klawiatury w zlewie, żeby cokolwiek Wam udowadniać ;)
Przyjemnie się na niej pisze. Klawisze mają nieduży skok, ale stawiają przyjemny opór przy wciśnięciu. All-in-One Media ma kilka dodatkowych przycisków funkcyjnych. Kosztuje 120-160 zł. Zależy gdzie sprawdzacie. Polecam wszystkim serialowiczom.

Marcin Brzeziński, Gogler
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Co się dzieje w Hucie Częstochowa? Polski inwestor blisko dzierżawy, ale finału nie ma
0 0Spytali przedsiębiorców z bastionów PiS o obietnice wyborcze partii. "Dramat i totalna porażka"

ATAK W ARABII SAUDYJSKIEJ

0 0"Znaleźli lukę w systemie". Atak na rafinerie obnażył słabe punkty ich zabezpieczeń
0 0"Ktoś dobrze wybrał cel". Uderzenie w saudyjską ropę zaboli cały świat, również nas
NAUKA 0 0Polacy szykują inspirowaną glonami rewolucję w medycynie. Właśnie dostali na to 21 mln zł
0 0Rząd chce wiedzieć, gdzie jeździsz i za ile. Dane z Ubera i Bolta przejmą służby
KARIERA 0 0Rozwój osobisty może zniszczyć człowieka. "Obudził się we mnie wewnętrzny krytyk na sterydach"
0 0W tych światowych miastach żyje się najlepiej. Znalazło się też miejsce dla Warszawy
WYWIAD 0 0O nich będzie głośno. Stworzyli pierwszy inteligentny głośnik rozumiejący komendy po polsku
BIZNES 0 0Nigdzie nie uciekniesz przed wyższym ZUS. Po tym tekście zrezygnujesz z przenosin firmy do Czech
NAUKA 0 0Ludzie już planują przeprowadzkę na "Drugą Ziemię". Ekspert wyjaśnia, czy to możliwe