O autorze
Przemysław Róziecki - praktyk crowdfundingu udziałowego. Właściciel oraz pomysłodawca pierwszej w Polsce platformy crowdfundingowej dedykowanej dla modelu udziałowego - crowdangels.pl oraz platformy realizującej crowdfunding nieruchomości - sharevestors.com. Współtwórca dwóch udanych kampanii udziałowych. Prywatnie amator podróżowania, snowboard'u, paraglidingu.

Startupowanie oraz rozwijanie młodych biznesów to rodzaj mojego hobby. Codziennie analizuję nowe pomysły, które mogą być kolejnym hitem polskiego internetu.

Temat tego bloga to crowdfunding udziałowy - czym jest i jak się do niego zabrać. Pozyskanie finansowania oraz inwestorów do twojego biznesu jest prostsze niż myślisz.

Spółka z celebrytą? Czemu nie?

Zostań wspólnikiem Romy Gąsiorowskiej
Zostań wspólnikiem Romy Gąsiorowskiej crowdangels.pl
Crowdfunding udziałowy wchodzi na salony! Roma Gąsiorowska, znana aktorka zaprasza inwestorów do projektu W-arte! realizowanego w Soho Factory


Romę Gąsiorowską kojarzy pewnie wielu z nas. To znana i lubiana aktorka, laureatka wielu polskich nagród filmowych. Jednak mało kto z nas wie, że Roma to również prężnie działająca businesswoman mająca w swoim dorobku, poza rolami w filmach, również dwa z sukcesem rozwijane projekty biznesowe jakimi są AktoRstudio oraz Art House prowadzone na warszawskim Soho Factory. Jednak na tym plany aktorki się nie kończą. W-arte! to ewolucja jej przedsięwzięć, kolejny etap rozwoju.


Czym jest W-arte! Open Art. Space?

Projekt Romy zakłada rozbudowę już prowadzonych przedsięwzięć. Aktorka zakłada stworzenie unikatowego miejsca na mapie Warszawy, w kultowym i dobrze znanym wszystkim warszawiakom miejscu jakim jest Soho Factory na Pradze. Generalnie, W-arte! to trzy obszary:
• Scena / bistro – miejsce gdzie każdy będzie mógł przyjść i przy lunchu lub kolacji obejrzeć artystę
• Concept Store – sklep z unikatowymi kolekcjami modowymi pochodzącymi od krajowych oraz międzynarodowych projektantów
• Art House – miejsce edukacji artystycznej w którym będą realizowane warsztaty, obejmujące różne dziedziny sztuki oraz szkoła aktorska, przygotowująca młodych adeptów na studia w PWST.


Zostań udziałowcem oraz inwestorem w tym projekcie.

Roma, przez ostatnich kilka lat przygotowywała się, aby koncept W-arte! ujrzał światło dzienne. Do zrealizowania przedsięwzięcia potrzebne są ogromne nakłady, które artystka, wraz z partnerami w projekcie – Dorotą Łabędź, doświadczoną kobietą biznesu oraz z Peterem Lauterbach’em – prawnikiem korporacyjnym z 30 letnim doświadczeniem w rozwijaniu przedsiębiorstw, zamierzają pozyskać przez crowdfunding udziałowy na crowdangels.pl. Tworzą miejsce dla ludzi sztuki, które ma być sfinansowane min. przez nich i dla nich. Nie ma ograniczeń dla chętnych do wstąpienia do spółki realizującej ten projekt. Wystarczy chęć zainwestowania 10,000 PLN przez platformę Crowdangels.pl, za którą inwestor obejmie 10 udziałów w projekcie stanowiących 0,02% w kapitale założycielskim. Warto wspomnieć, że ilość udziałów jest limitowana i dostępne jest tylko 320 pakietów po 10 udziałów.


Zalety projektu

Niewątpliwie największą zaletą projektu W-arte! jest jego unikatowość. Roma Gąsiorowska chce stworzyć miejsce jakiego dotychczas w Warszawie nie było i nie ma. Plany obejmują wiele dziedzin sztuki i zakładają, że codziennie będzie się wiele działo. Nie ma wątpliwości, że w W-arte! każdy znajdzie coś dla siebie. Open Art Space czerpie z ostatnio wielce modnych i popularnych miejsc tego typu w stolicach krajów Europy zachodniej.
Pisząc o zaletach, nie można nie wspomnieć o lokalizacji – Soho Factory to przestrzeń niezwykle już popularna w stolicy a W-arte! znajdować się będzie naprzeciw restauracji Mateusza Gesslera. Wielkim atutem jest również wsparcie znanych osobistości ze świata show-biznesu oraz oczywiście sama Roma Gąsiorowska, jej entuzjazm, zapał i chęć stworzeni czegoś nietuzinkowego.

Zainwestuję przez crowdfunding udziałowy i co dalej?

Zarząd W-arte! prognozuje, że spółka zacznie zarabiać w krótkim czasie po uruchomieniu. Inwestorzy powinni się spodziewać pierwszej dywidendy po roku od zamknięcia inwestycji w serwisie Crowdangels.pl. Zarząd przewiduje przeznaczanie 70% zysku na dywidendę w latach kolejnych. Biorąc pod uwagę plany oraz ich wsparcie przez znane osobistości, można się spodziewać, że projekt bardzo szybko okaże się rentowny. Aby to jednak się stało, inwestycja musi zostać zrealizowana. Gotowe jest już prawie wszystko, włącznie z umowami najmu budynków, brakuje tylko kapitału inwestycyjnego, który Roma wraz z partnerami pozyskują przez crowdfunding udziałowy chcąc podzielić się przyszłym zyskiem ze społecznością, ze swoimi przyszłymi klientami.
Mało tego, każdy inwestor oprócz dywidendy, otrzyma również atrakcyjne zniżki w W-arte! Jesteś miłośnikiem sztuki? Lubisz uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach? Zainwestuj i do dywidendy otrzymasz atrakcyjne rabaty a za inwestycję w wysokości 100,000 PLN dostaniesz podwójne zaproszenie na wszystkie wydarzenia specjalne oraz premiery!

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0To nie może się udać. Do kraju wkracza hiszpański start-up, który chce robić Polakom pranie
0 0Ten start-up stworzył superpszczoły. Silniejsze, odporniejsze, lepsze
DZIEJE SIĘ 0 0Cyfrowi kryminaliści spuszczają nam spory łomot. "Ale mamy coś, czego nie mają oni"
0 0Geniusz czystego zła. Twórcy "Billions" zrobią serial o niesławnym założycielu Ubera
0 0"Prywatne firmy nie powinny cenzurować polityków". Mark Zuckerberg popiera Twittera
0 0Twój szef cię nienawidzi? Nie musisz się zwalniać. Oto co powinieneś zrobić
0 0Ważny rejestr, o którym mało kto mówi. Jeśli się nie wpiszesz, wlepią ci gigantyczną karę
BIZNES 0 0Wymyślił, że będzie przynosił korpoludkom książki. "Znikają w 5 minut. Ludzie się na nie rzucają"
0 0Oto dziejowa sprawiedliwość. Ofiara naciągnęła na kasę internetowego oszusta