O autorze
Przemysław Róziecki - praktyk crowdfundingu udziałowego. Właściciel oraz pomysłodawca pierwszej w Polsce platformy crowdfundingowej dedykowanej dla modelu udziałowego - crowdangels.pl oraz platformy realizującej crowdfunding nieruchomości - sharevestors.com. Współtwórca dwóch udanych kampanii udziałowych. Prywatnie amator podróżowania, snowboard'u, paraglidingu.

Startupowanie oraz rozwijanie młodych biznesów to rodzaj mojego hobby. Codziennie analizuję nowe pomysły, które mogą być kolejnym hitem polskiego internetu.

Temat tego bloga to crowdfunding udziałowy - czym jest i jak się do niego zabrać. Pozyskanie finansowania oraz inwestorów do twojego biznesu jest prostsze niż myślisz.

Potencjalnie, to pierwszy polski jednorożec.

Darek Kowalski to doświadczony człowiek biznesu. Doceniony min. dwukrotnie przez Deloitte
Darek Kowalski to doświadczony człowiek biznesu. Doceniony min. dwukrotnie przez Deloitte youCreo.com
Jako grafik amator, bez Photoshopa nie potrafiłem sobie wyobrazić tworzenia materiałów graficznych. Osobiście uważałem, że umiejętność obsługi jakiegokolwiek programu do obróbki zdjęć, bardziej zaawansowanego od Painta, jest umiejętnością mocno wskazaną. Tym bardziej kiedy rozwija się biznes, ten w Internecie szczególnie. Owszem, zawsze można ratować się grafikiem, ale nie zawsze jest na to kapitał. Zalecałem wręcz na wszystkich spotkaniach networkingowych na których miałem przyjemność uczestniczyć, że warto poświęcić trochę czasu na naukę dowolnego programu, aby móc być niezależnym i przygotowywać grafiki z marszu, kiedy jest na nie koncept i zapotrzebowanie. Do teraz.


Innowacyjne podejście do przygotowywania materiałów do druku
Jakiś czas temu poznałem youCreo, aplikację webową, która całkowicie zmienia aktualny porządek, zależności i rynek poligraficzny. Nie twierdzę, że Photoshop przejdzie do lamusa, tym bardziej, że właśnie przesiadłem się na CC. Jednak YouCreo.com to narzędzie, które sprawia, że każdy, nawet totalny laik, może sam zaprojektować grafikę na swoje potrzeby. Baza aplikacji jest ogromna, użytkownik ma tysiące elementów oraz szablonów do wyboru, z których pozostaje już tylko skomponować potrzebne nam materiały. System oferuje popularne formaty, od projektu grafiki na Facebook przez ulotki DL, nawet składane, po zaawansowane projekty.

Mnogość funkcjonalności youCreo oraz prostota użytkowania czynią z tej aplikacji idealne narzędzie dla wielu biznesów, które potrzebują materiałów graficznych ad hoc, na teraz. Opcja zlecania druku wybranej drukarni internetowej z poziomu youCreo czyni z niej jeszcze lepsze narzędzie.
Każdy kto miał przyjemność współpracy z jakąkolwiek agencją kreatywną lub freelancerem wie o czym mówię. Jeżeli twoje zamówienie nie jest kasowe, zawsze będzie spychane na dalszy plan, na jutro. I czasami od zlecenia za cenę wielokrotnie wyższą niż zaszyte płatności w youCreo, do otrzymania wydruków czy zamówionych grafik do Internetu, mija nawet kilka długich dni.

Za youCreo stoi mocny zespół z doświadczonym liderem

Teraz już nie, youCreo otwiera nowe możliwosci. Przetestowałem i polecam. Tym bardziej, że poznałem zespół i Darka Kowalskiego, który za tym wszystkim stoi. Niewątpliwie każdy dobry projekt potrzebuje dobrego lidera a takim właśnie on jest. Krótko, jego biznesowe zdolności podsumowują dwa odznaczenia Fast 500 od Deloitte oraz finał konkursu ThinkBig właśnie z youCreo.

Aplikacja ma w sobie potencjał, aby stać się polskim jednorożcem. Możliwości jej zastosowania i globalna uniwersalność jest ogromna. Potrafię sobie wyobrazić, że za dwa lata, użytkownicy na całym świecie będą używać rozwiązania spółki Publi House, która jest jej właścicielem. Zapotrzebowanie na podobny SaaS jest podobne pod każdą szerokością geograficzną a możliwości zastosowania ogromne. Żyjemy w globalnej wiosce a na druk materiałów reklamowych jeszcze długo będzie zapotrzebowanie. Zmienia się tylko jedno. Coraz częściej materiały graficzne potrzebne są ‘na wczoraj’ i często są to potrzeby niskobudżetowe i niskonakładowe a na takie zlecenia agencje marketingowe patrzą niechętnie lub ich po prostu nie akceptują. Pochłaniają wiele pracy a nie przynoszą odpowiednich efektów finansowych.

Zainwestuj w youCreo przez crowdfunding udziałowy

Aby jednak youCreo mogło wypłynąć na szerokie wody potrzebne jest Wasze wsparcie. Wykorzystując crowdfunding udziałowy, przez platformę Crowdangels.pl macie okazję zainwestować w ten projekt, w Darka i jego zespół. Poszukują 500 tysięcy złotych i dzielą się udziałami w spółce, a tych przygotowali dla Was aż 20%. Przed dokonaniem inwestycji poznajcie youCreo – ten SaaS już jest dostępny, już działa, zarabia i zbiera świetne recenzje od ponad czterech tysięcy użytkowników.
Dajcie znać w komentarzu, czy zainwestowaliście i co sądzicie o ofercie youCreo? Niebagatelne będzie również wsparcie w dzieleniu się tą informacją, za co z góry dziękuję.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NAUKA 0 0Polacy szykują inspirowaną glonami rewolucję w medycynie. Właśnie dostali na to 21 mln zł
0 0Rząd chce wiedzieć, gdzie jeździsz i za ile. Dane z Ubera i Bolta przejmą służby
KARIERA 0 0Rozwój osobisty może zniszczyć człowieka. "Obudził się we mnie wewnętrzny krytyk na sterydach"
0 0W tych światowych miastach żyje się najlepiej. Znalazło się też miejsce dla Warszawy
WYWIAD 0 0O nich będzie głośno. Stworzyli pierwszy inteligentny głośnik rozumiejący komendy po polsku
BIZNES 0 0Nigdzie nie uciekniesz przed wyższym ZUS. Po tym tekście zrezygnujesz z przenosin firmy do Czech
NAUKA 0 0Ludzie już planują przeprowadzkę na "Drugą Ziemię". Ekspert wyjaśnia, czy to możliwe
WYWIAD 0 0"Postarzałam się o 5 lat w ciągu roku". Polka skończyła Harvard, wróciła ze świetnym pomysłem na biznes
0 0Rozwiązanie problemu sortowania odpadów mieliśmy 20 lat temu. Teraz może pomóc miastom uniknąć kar
0 0W Polsce powstała "Szkoła Przyszłości". Można używać smartfonów na lekcjach i uprawiać ogródek
0 0Program "Milion Plus" dla szpitali to wyborczy bubel. Jest niczym plaster na krwawiącą tętnicę